Můj účet
Přihlášení
Menu

BrainMax BIO Ashwagandha (ašvaganda) 660 mg 100 rostlinných kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil

BrainMax BIO Ashwagandha (ašvaganda) 660 mg 100 rostlinných kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
319 Kč
skladem ihned k expedici
Počet:
Doprava od 39 Kč. Nad 1500 Kč ZDARMA.

BrainMax BIO Ashwagandha (ašvaganda) 660 mg 100 rostlinných kapslí


Ashwagandha, známá jako indický ženšen, je adaptogen pomáhající tělu zvládat stres a má pozitivní vliv na duševní zdraví.  uklidňující účinky, zvyšuje odolnost na stres, což pomáhá lépe nastolit duševní rovnováhu. Ashwagandha prokazatelně snižuje hladiny stresového hormonu kortizolu , což zlepšuje spánek a redukuje úzkost. Podporuje také kognitivní funkce, jako paměť a koncentrace, což ji činí vhodnou nejen pro studenty a pracující osoby, ale i pro starší osoby, které si chtějí udržet mentální stav. Jde o Ashwagandhu v nejlepší organické kvalitě.

Podpora energie a výdrže: 

Studie zjistila, že suplementace ashwagandhou vedla ke zlepšení výdrže a kardiorespirační vytrvalosti u zdravých sportovců.

Podpora reprodukčního zdraví: 

U mužů zlepšuje kvalitu spermií, sexuální funkce a zvyšuje libido.  

Podpora duševního zdraví: 

Výzkum ukázal, že ashwagandha může pomoci snižovat úroveň stresu a úzkosti.

Zlepšení fyzického výkonu: 

Studie ukázala, že ashwagandha může zlepšit svalovou sílu, stejně jako snížit tělesný tuk u mužů.

Podpora kognitivních funkcí a paměti: 

Studie naznačuje, že ashwagandha může zlepšovat kognitivní funkce a paměť, zvláště u osob s mírným kognitivním poškozením.

Snižuje stres, zlepšuje spánek a pomáhá s hormonální rovnováhou

Dle studie ashwagandha může ovlivňovat náladu, úzkost a pomáhá snižovat hladiny kortizolu, což je hormon spojený se stresem. Díky snížení stresového hormonu, může bylina pomáhat v boji proti symptomům spojeným s chronickým stresem a úzkostí. Studie zkoumající vliv ashwagandhy na spánek potvrdila, že kvůli svým mírně sedativním účinkům, může ashwagandha napomáhat klidnějšímu a kvalitnějšímu spánku. Tato bylina také působí na GABA receptory, což jsou klíčové komponenty pro regulaci spánku a relaxace. Zlepšování odolnosti organismu vůči stresu a únavě, je zvláště prospěšné pro lidi trpící nespavostí nebo neklidným spánkem, a to vše díky svým adaptogenním vlastnostem. U dalších studií výsledky naznačují, že ashwagandha může být užitečná pro zlepšení reprodukční zdraví u zdravých žen, které nemají hormonální poruchy, a může přispívat ke zlepšení celkové vitality a pohody.

Zvýšení síly, výkonu, zlepšení libida a kvality spermií

Studie ukázala, že ashwagandha může zlepšit svalovou sílu a výkon u mužů. Výzkum zahrnoval muže, kteří užívali ashwagandhu a ukázal zlepšení ve výkonech při posilování a v růstu svalové hmoty. Další výzkum ukázal, že má pozitivní vliv na kvalitu spermií u mužů, zejména u těch s nízkým počtem spermií (oligospermie). Výzkumy ukázaly, že suplementace ashwagandhy může významně zlepšit počet, pohyblivost a celkovou kvalitu spermií. Jeden pilotní výzkum zkoumal účinky ashwagandhy na muže s oligospermií. Účastníci studie užívali 675 mg ashwagandhy (téměř jedna kapsle) denně ve třech dávkách po dobu 90 dní. Výsledky ukázaly 167% zvýšení počtu spermií, 53% zvýšení objemu semene a 57% zvýšení pohyblivosti spermií. Tento nárůst byl minimální u skupiny užívající placebo. Další výzkumy potvrzují, že ashwagandha může být prospěšná pro mužské reprodukční zdraví, neboť může zlepšit libido a reprodukční funkce.

Doporučené dávkování: 1 kapsle 1-3 krát po jídle. Doporučujeme užívat 6 týdnů a poté udělat 10 denní pauzu. Následně můžete opět pokračovat v užívání. Nedoporučujeme užívat při onemocnění štítné žlázy bez porady s lékařem.

Balení: 100 kapslí

Dávek v balení: 100

Minimální trvanlivost: viz obal

Upozornění: Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní  dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl. 

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Tabulka aktivních látek: 
                                 v 1 kapsli
         %RHP*
BIO Ashwagandha
660 mg
***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Složení: 100% BIO Ashwagandha (Withania somnifera)

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz