Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -25%
  • Katalogové číslo: 150251
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

MyProtein MCT Powder 500 g

MyProtein MCT Powder 500 g je "vysokooktanové palivo" pro lidské tělo, mobilizují zásoby tělesného tuku, zvyšují rychlost metabolismu, šetří svalovou hmotu před oxidací při zátěžových stavech

sekce
Aminokyseliny jednotlivé
Výrobce:
MyProtein
balení
500 g

1 199 Kč (sleva 25%)

899 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

MyProtein MCT Powder 500 g výrobce MyProtein

MCT Powder je "vysokooktanové palivo" pro lidské tělo. MCT jsou triglyceridy, tvořené mastnými kyselinami se středně dlouhým řetězcem, které poskytují dvakrát tolik energie než uhlohydráty nebo bílkoviny. MCT se díky své struktuře oproti tukům, tvořeným mastnými kyselinami s dlouhým řetězcem, nevyužívají k resyntéze tělesného tuku.

Většina tuků je rozložena ve střevě a reformovány tak, aby mohly být přepravovány v krvi. Ale MCT jsou absorbovány neporušené do jater, kde se využívají přímo na energii.

Hlavní výhody MCT Powder:

  • Navrženo pro vytrvalostní sportovce
  • Mastné kyseliny absorbovány v játrech
  • 8 kalorií na gram

Studie prokazují, že MCT jsou rychle využitelným zdrojem energie, mobilizují zásoby tělesného tuku, zvyšují rychlost metabolismu, šetří svalovou hmotu před oxidací při zátěžových stavech, vyvolaných dlouhotrvajícím výkonem či striktní redukční dietou, zaměřenou na získání ostrého svalového reliéfu s minimem podkožního tuku, nezvyšuje hladinu cholesterolu.

Spalováním uhlohydrátů vzniká vysoké množství metabolických zplodin (kyselina pyrohroznová a z ní následně kyselina mléčná), které způsobují pálivý pocit ve svalech, znemožňují svalovou kontrakci a zpomalují regeneraci. Přeměnou MCT nevzniká kyselina mléčná a šetří se zásobní glykogen.

Doporučené dávkování:

  • Smíchejte 1 dávku (10g¨- 2 čajové lžičky) spolu se 150-250ml vody, dle potřeby užívejte 2-3x denně
  • Na přesné odměření dávky doporučujeme použít kuchyňskou váhu

Upozornění: Doplněk stravy, potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

myprotein

Dotaz

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám