Můj účet
Přihlášení
Menu

MyProtein

MyProtein - nejvyšší anglická kvalita za velice příznivé ceny

MyProtein - nejvyšší anglická kvalita za velice příznivé ceny, vyrobeno v souladu s normami ISO 9001, absolutní čistota produktů a zdravotní nezávadnost

Myprotein - Kdo jsme?

Jsme top značka nabízející sportovní výživu. V naší nabídce je řada kvalitních produktů včetně proteinových prášků, vitamínů a minerálů, potravin s vysokým obsahem bílkovin, alternativ k běžné svačině..

Založen v roce 2004, Myprotein je nyní evropskou jedničkou. S centrálou v Manchesteru, fungujeme ve více než 70 zemích prostřednictvím pestrého a nadšeného týmu zaměstnanců, sportovců a aktivních influencerů. Každý den pracujeme na tom, abychom inspirovali lidi každého věku a pohlaví, aby věřili svému sportovnímu potenciálu a následně je poháníme k jeho naplnění.

Kvalita Myprotein - Proč zvolit Myprotein?

Když přijde na suplementy, nabízíme jen nejlepší kvalitu a hodnotu. To vše můžeme jen díky tomu, jak Myprotein funguje – používáme jen nejkvalitnější látky, nejdůvěryhodnější dodavatele a naše vlastní renomovaná výrobní zařízení, díky čemuž snižujeme zbytečné přidané náklady, vlastní testování zajišťuje 100% čistotu.

Náš zanícený tým produktových vývojářů formuluje naši rozsáhlou nabídku podle nejnovějších vědeckých poznatků a používáme pouze akreditované dodavatele, kteří prošli naším přísným prověřovacím procesem. To znamená, že všechny naše produkty odpovídají striktním evropským a globálním standardům.

Používáme nejnovější detekční techniky jako například pokročilé testování infračerveným zářením pro zajištění, že splníme všechny interní a externí kvalitativní standardy, včetně schválení od vegetariánských a veganských sdružení a Soil Association. S více než 350 produkty a oddaným týmem Vám nabízíme přístup k nejnovějším a přelomovým zdravotním produktům, pro naplnění Vašich potřeb.

Naše technologie

Investovali jsme do renomovaných výrobních přístrojů, světově proslulá výrobní zařízení jsou součástí naší vlastní produkce. To zahrnuje pokročilé filtrační systémy, rentgeny a infračervené testování pro zajištění výjimečné kvality.

V průběhu našeho výrobního procesu je několik kontrol kvality, které zajistí u produktu maximální kvalitu. Součástí toho všeho je testování všech surových materiálů při vstupu do naší továrny a všech hotových výrobků, než ji opustí – to zaručuje kvalitu, konzistentní chuť a nejlepší sportovní doplňky v Evropě. 

Informed sport

Spolupracujeme s Informed-Sport, takže atleti z celého světa si mohou být jisti, že naše prvotřídní výrobky neobsahují žádné látky ze seznamu zakázaných látek WADA (Světová antidopingová agentura). Naše řada Informed Sport je expertně testována v nejlepší antidopingové laboratoři LGC Sport Science podle standardů WADA a olympijského výboru.

Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit více
Zobrazit méně
Filtry
Zobrazeno 65 produktů
  • Příznaky
  • velikost balení
  • příchuť
  • barva
zobrazit další produkty
skrýt další produkty
Upřesnit filtry
Řadit dle: