Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -10%
 • Katalogové číslo: 801342

Nutrend Mass Gain 1000 g

Nutrend Mass Gain 1000 g - gainer s obsahem 20 % bílkovin pro nastartování regenerace a pro podporu nárůstu svalové hmoty.

sekce
Sacharidy 16-30% bílkovin
Výrobce:
Nutrend
balení
1000 g

380 Kč (sleva 10%)

342 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

Mass Gain 1000 g výrobce Nutrend

MASS GAIN je gainer s obsahem 20 % bílkovin pro nastartování regenerace a pro podporu nárůstu svalové hmoty. Bílkovinná složka je tvořená 100 % WPC (syrovátkový proteinový koncentrát). Plnohodnotný sacharidový komplex doplňuje několik druhů sacharidů – a to isomaltulóza (PalatinoseTM), glukóza, maltodextrin a fruktóza.

Sacharidy v kombinaci s bílkovinnou jsou po tréninku nezbytné pro nastartování kvalitní regenerace. MASS GAIN je obohacen o vitaminy (C, B3, E, B5, B6, B1, B12, biotin a kyselinu listovou).

MASS GAIN je určen pro:

 • kondičně cvičící, ale i pro začínající kulturisty, silové a fitness sportovce.
 • Pro všechny sportovce, kteří chtějí podpořit nástup regenerace a ochranu svalové hmoty
 • komplex pro ochranu a regeneraci svalové hmoty (BCAA, L-glutamin, L-AAKG)
 • obohacen o vitaminy (C, B3, E B5, B6, B2, B1, B12, biotin, kyselina listová)
 
Sacharido-proteinové produkty jsou obecně označovány také jako GAINERY. Jsou optimální kombinací rychle využitelných sacharidů a snadno stravitelných bílkovin pro podporu kvalitní regenerace. Aby bylo dosaženo maximálního efektu, doporučujeme jejich konzumaci bezprostředně po ukončení zátěže (do 30 min.) v tzv. anabolickém okně. V případě velkého fyzického vyčerpání můžete během následujících dvou hodin dávku zopakovat.

Nezbytnou ochranou proti odbourávání svalových bílkovin je rychlý přísun kvalitních a rychle vstřebatelných sacharidů bezprostředně po ukončení zátěže v tzv. anabolickém okně. Dávku sacharidů v kombinaci s proteiny použijte co nejdříve po ukončení zátěže, protože rychlost vstřebávání a rychlost obnovy energetických rezerv se časem rapidně snižuje.

Kvalitní regenerace po náročném tréninku přispívá ke zvyšování výkonnosti sportovce.

Doporučené dávkování produktu MASS GAIN:

 • jedna porce = 70 g na 300 ml vody.
 • Dávku zkonzumujte krátce (10-20 minut) po ukončení tréninku.
 • Užívejte max. 2x za den s ohledem na skladbu vašeho jídelníčku.

NUTREND TIP PRO ZAČÍNAJÍCÍ KULTURISTY:

Kombinace WHEY CORE a MASS GAIN pro nárůst svalové hmoty. Vyzkoušejte kombinaci sachariďáku a proteinu. MASS GAIN zajisti dostatečnou regeneraci svalstva po cvičení a WHEY CORE podpoří nárůst svalové hmoty.

Použití: jedna odměrka představuje 28 g. Doporučenou dávku odměřte přiloženou odměrkou a řádně rozmíchejte ve vodě (díky vysoké koncentraci účinných látek je nutná delší doba míchání!). Poměr ředění je 70 g na 300 ml vody. Po otevření skladujte při teplotě do 25 oC a spotřebujte do 3 měsíců.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"
 

DOTAZY / RECENZE

 • Nicol dne 24. 10. 2017 v 00:08 napsal: Reagovat

  Dobrý den, mohu se na Vás obrátit s doporučením? Sháním sachariďák pro zvýšení tělesné hmotnosti, cvičím už jen 2x týdně, což je problém neb bez cvičení výrazně hubnu. Tímto se Vás ptám, co byste doporučil (event. i jako náhradu stravy v době, kdy nestíhám jíst kvalitně) za suplement k přibrání na váze? Jsem žena, 25let, 170/53kg. Mnohokrát děkuji

 • Martin dne 24. 10. 2017 v 09:54 napsal: Reagovat

  Dobrý den, doporučil bych spíše kvalitní proteinový přípravek, základní stavební látkou svalové hmoty jsou bílkoviny (proteiny), proto Vám doporučuji především kvalitní proteinový přípravek (např. základní stavební látkou svalové hmoty jsou bílkoviny (proteiny), proto Vám doporučuji především kvalitní syrovátkový proteinový přípravek (např.: MusclePharm Combat 100% Whey 1814g Extrifit CFM Instant Whey 80 2270 g Prom-in Essential CFM Evolution 2250 g MyProtein Impact Whey Protein 1000 g tím zajistíte dostatečný přísun bílkovin, sacharidy bez problémů doplníte běžnou stravou (rýže, vločky, těstoviny, celozrnné pečivo..) Základ je ale běžná strava, na tom vše stojí. Přeji pěkný den

 • Dominik Kraus dne 9. 2. 2017 v 15:57 napsal: Reagovat

  Dobrý den, chtěl bych se otázat, jestli nevadí nic tomu, když po tréninku dám BCAA a tento gainer... Děkuji za odpověď .

 • Martin dne 14. 2. 2017 v 00:18 napsal: Reagovat

  Dobrý den, gaine a bcaa je osvedčená a hojně užívaná kombinace. Přeji pěkný den

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám