Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -10%
 • Katalogové číslo: 24067
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Reflex Muscle Bomb 600 g

Reflex Muscle Bomb 600 g - jedna z nejúčinnějších a nejsilnějších před-tréninkových formulí na současném trhu nabízí účinné dávky jednotlivých složek založených na nejnovějších studiích

sekce
Anabolizéry před tréninkem
Výrobce:
Reflex Nutrition
balení
600 g

1 499 Kč (sleva 10%)

1 349 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

Muscle Bomb® 600g výrobce Reflex Nutrition

Muscle Bomb®  - jedna z nejúčinnějších a nejsilnějších před-tréninkových formulí na současném trhu nabízí účinné dávky jednotlivých složek založených na nejnovějších studiích, verze s obsahem kofeinu.

Muscle Bomb® nabízí logickou před-tréninkovou formulaci, v účinných dávkách založených na nejnovějších studiích (odkazy viz. níže)
Muscle Bomb® obsahuje 24.500mg aktivních ingrediencí (v dávce 30g - 2 odměrky) 7 klíčových složek v účinných dávkách:

    - 1, 2 & 3 - iBCAA 7,000mg
    - 4 - Citrulin malát 8,000mg
    - 5 - Beta-alanin 3,200mg
    - 6 - L-Karnitin tartrát 2,000mg
    - 7 - Betain 2,500mg
    7 aditivních složek které optimalizují synergní působení produktu: kofein, taurin, bikarbonát sodný, VpNOS™ (extrakt ze semen hroznů a extrakt z kůry borovice), vitamín B6, B12 a kyselina listová.
    Bez jednoduchých cukrů
    Neobsahuje umělá barviva
    Neobsahuje umělá sladidla

Co očekáváte od Vašeho tréninku z hlediska výkonu a konečného výsledku?

Pokud chcete více, pokud chcete zaznamenat výrazný posun, je nutné optimalizovat každou oblast na cestě za stanoveným cílem. Muscle Bomb® jako jedna z nejúčinnějších a nejsilnějších před-tréninkových formulí na současném trhu nabízí účinné dávky jednotlivých složek, které jsou nekompromisně naladěny dle posledních „dvojitě zaslepených“ vědeckých studií (těmto parametrům odpovídá dvojitá dávka = 30g).

Problém většiny před-tréninkových produktů

Trh je v současné době přeplněn nabídkou před-tréninkových produktů od stovek různých producentů, takže je pro zákazníka orientace v dané kategorii velmi těžká. Hodně produktů navíc obsahuje pouze komplexní směsi složek, bez přesnější specifikace množství jednotlivých podsložek, jiné produkty jsou zase založeny pouze na stimulaci vysokou dávkou kofeinu, která maskuje ostatní složky, které jsou zastoupeny pouze ve „formálních“ , tedy minimálně účinných dávkách, takže tyto produkty kromě „nakopnutí“ před tréninkem, vlastně nenabízí „nic navíc“, což je samozřejmě velmi málo.

Muscle Bomb® nabízí jednoduché a logické složení, vycházející z nejnovějších studií a poznatků

Muscle Bomb® obsahuje patnáct složek, v rámci kterých je sedm specificky vybráno pro jejich důležitou roli v před-tréninkové suplementaci: L-Leucin (iBCAA), L-Isoleucin (iBCAA), L-Valin (iBCAA), Citrulin malát, Beta-Alanin, L-Karnitin, Betain. Produkt je k dispozici ve dvou verzích – s kofeinem i bez kofeinu. Všechny dávky uvedených složek jsou nastaveny na minimální úroveň prověřenou v dvojitě zaslepených vědeckých studiích. Dané studie naleznete v níže uvedených odkazech. Každá z těchto studií odkazuje na jednu z těchto sedmi klíčových složek, takže můžete zjistit „přímo z první ruky“, že dávky v našem produktu jsou shodné s dávkami v uvedených studiích. Muscle Bomb® tak nabízí maximální možnou seriózní formulaci, která na současném trhu jen těžko hledá konkurenci.

Balení: 600g

Doporučené dávkování:

 • V tréninkové dny smíchejte 15-30 g (cca 1-2 vrchovaté odměrky) s 300-400 ml vody v šejkru nebo mixéru a konzumujte na prázdný žaludek 30-40 min před Vaším tréninkem.
  • Před prvním použitím výrobku Vám doporučujeme zhodnotit svou toleranci jako součást svého tréninkového režimu.
  • Pro posouzení tolerance smíchejte 15 g (cca 1 vrchovatá odměrka) s 300 ml vody v šejkru nebo mixéru a konzumujte na lačný žaludek.
  • Počkejte 30 minut a zhodnoťte svou toleranci. V případě potřeby konzumujte dalších 15 g a zhodnoťte svou toleranci znovu.
  • Třetí porci již nekonzumujte.
 • Připravený nápoj spotřebujte ihned po smíchání. Odměrka není zcela přesná, doporučujeme dávku odvážit.
 • Výrobek užívejte maximálně 12 týdnů, a před dalším použitím je nutná 4 týdny pauza.
 • V netréninkové dny zvažte užití bezkofeinové verze výrobku Muscle Bomb.
  • Odkazy na vědecké studie:

   BCAA (Leucin, Valin, Isoleucin) / prověřená dávka ve studii = 6.800mg, studie odkaz: Intake of branched-chain amino acids influences the levels of MAFbx mRNA and MuRF-1 total protein in resting and exercising human muscle (The Åstrand Laboratory, Swedish School of Sport and Health Sciences, Stockholm, Sweden).
   Citrulin malát / prověřená dávka ve studii = 8.000mg, studie odkaz: J Strength Cond Res. 2010. Citrulline malate enhances athletic anaerobic performance and relieves muscle soreness.
   Beta-Alanin / prověřená dávka ve studii = 2.000mg, studie odkaz: Role of beta-alanine supplementation on muscle carnosine and exercise performance (Laboratory of Applied Nutrition and Metabolism, School of Physical Education and Sports, University of São Paulo, São Paulo, Brazil).
   L-Karnitin-tartrát / prověřená dávka ve studii = 2.000mg, studie odkaz: Metabolism. 2010. L-carnitine l-tartrate supplementation favourably affects biochemical markers of recovery from physical exertion in middle-aged men and women.
   Betain / prověřená dávka ve studii = 2.500mg, studie odkaz: J Int Soc Sports Nutr. 2013 Aug. Effects of betaine on body composition, performance, and homocysteine thiolactone.

  • Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

   Reflex-nutrition-fitness007-001

Dotaz

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám