Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -10%
  • Katalogové číslo: 007056

Scitec Koenzym CO-Q10 50mg 100 kapslí

Scitec Koenzym CO-Q10 50mg 100 kapslí je antioxidant a nenahraditelný enzym pro tvorbu energie v lidském těle. Koenzym Q10 pomáhá organismu zpracovávat přijímanou potravu a přeměňovat ji na energii..

sekce
Lecitin, antioxidanty
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
100 kapslí

530 Kč (sleva 10%)

477 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Koenzym CO-Q10 50mg 100 kapslí výrobce Scitec Nutrition

Koenzym Q10 s vylepšenou absorpcí, vyrobený technologií Q-Sorb™  - Silný antioxidant a energizér buněk.

Koenzym Q10 je antioxidant a nenahraditelný enzym pro tvorbu energie v lidském těle. Organismus je schopný získávat koenzym Q10 z potravin s podobnou strukturou sloučenin, ale v průběhu života tato schopnost výrazně klesá. Koenzym Q10 pomáhá organismu zpracovávat přijímanou potravu a přeměňovat ji na energii, pozitivně ovlivňuje srdečně cévní soustavu a zlepšuje mozkové funkce. 

Důležitý pro všechny, kteří touží po antioxidační ochraně a posílení organismu. Má prokazatelně příznivý vliv na oběhovou soustavu, na mentální výkon a nervovou soustavu. Je komponentem složité transportní soustavy buněk, hraje důležitou úlohu ve spalování zdrojů energie, ve zdokonalování buněčného dýchání a v produkci energie buněk. V důsledku toho má pozitivní vliv na veškeré tkáně a buňky, které intenzivně vytvářejí, nebo přeměňují energii. Co-Q10 podporuje opětovné využití vitamínu E v organizmu. Urychluje regeneraci pokožky, zabezpečí zdravější a mladší vzhled. Koenzym Q10 se nachází v každé buňce lidského organizmu, jeho množství s přibýváním roků ubývá. Některé léky, jako například statiny (sloužící k snížení hladiny cholesterolu), nebo beta-blokátory (sloužící ke snížení krevního tlaku), mohou způsobit rychlejší pokles množství koenzymu Q10.

Balení: 100 kapslí – 100 dávek

Doporučené dávkování:

  • dospělí: užívejte 1 kapsli Koenzym Q10 2 - 3x denně s jídlem

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám