Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -10%
  • Katalogové číslo: 007062

Scitec Mega BCAA 1400 180 kapslí

Scitec Mega BCAA 1400 180 kapslí - Nejdůležitější esenciální aminokyseliny BCAA pro budování svalové hmoty, jedna kapsle obsahuje Mega dávku 1400mg účinných látek!

sekce
Aminokyseliny BCAA
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
180 kapslí

660 Kč (sleva 10%)

594 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

BCAA MEGA 1400 180 kapslí výrobce Scitec Nutrition

Nejdůležitější esenciální aminokyseliny BCAA pro budování svalové hmoty

• 1400mg účinných látek v každé kapsli !
• S OBSAHEM NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH AMINOKYSELIN PRO BUDOVÁNÍ SVALOVÉ HMOTY A PRO ZABRÁNĚNÍ JEJÍHO ODBOURÁVÁNÍ!
• PŘÍMÁ PODPORA SYNTÉZY BÍLKOVIN!
• ENERGIZACE SVALSTVA!
• URYCHLENÍ REGENERACE!
• S PŘÍDAVKEM VITAMÍNŮ B5, B6 A B12 PRO MAXIMÁLNÍ ÚČINEK !

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA, Branch Chained Amino Acids) jsou esenciální ze dvou hledisek:
- v první řadě proto, že si je organismus nedokáže vytvořit.
- v druhém případě proto, že vlivem stresu (po tréninku nebo v případě nedostatku potravy) svalstvo využívá právě tyto aminokyseliny.

LEUCIN -  dle výsledků  nejnovějších studií se  jedná o jednu z nejdůležitějších aminokyselin. V průběhu intenzivní fyzické práce je svalstvo schopné použít aminokyseliny BCAA i jako zdroj energie. Z tohoto důvodu mají BCAA energizující a též antikatabolické účinky. BCAA (Branched Chain Amino Acids) obsahuje aminokyseliny valin, leucin a isoleucin, které patří mezi esenciální aminokyseliny. Lidský organismus si je nedokáže vytvořit sám, proto musí být dodávány ve stravě a v doplňcích stravy. Tyto aminokyseliny chrání svaly před poškozením při fyzické zátěži, urychlují regeneraci svalů, uchovávají zásoby glykogenu a optimalizují jeho využití jako energetického zdroje ve svalech. Podporují novotvorbu  svalové tkáně, chrání svalovou hmotu a stimulují odbourávání tuků.  Mají význam nejen pro budování svalové hmoty během tréninku a po něm, ale i pro duševní výkonnost po cvičení a fyzické zátěži. BCAA napomáhají růstu, vývoji a údržbě svalů a síly.
Vitamin B5 – kyselina pantothenová -  přispívá k energetickému metabolismu, normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů. Pomáhá ke snížení únavy a vyčerpání a blahodárně působí při duševním výkonu.
Vitamin B6 - patří též mezi esenciálně výživné látky, které sehrávají důležitou úlohu při syntéze a přeměně bílkovin, sacharidů, tuků a tvorbě červených krvinek. Podílí se na optimalizaci hormonální aktivity, imunitního systému a psychologických funkcí a nervové soustavy. Pomáhá ke snížení únavy a vyčerpání.
Vitamin B12 přispívá k energetickému metabolismu a tvorbě červených krvinek, blahodárně působí na normální funkci imunitního a nervového systému, hraje důležitou roli v procesu dělení buněk a pomáhá při snižování únavy a vyčerpání.

Také je nezvratně prokázáno, že Leucin organismus využívá ve dvojnásobném množství oproti Isoleucinu a Valinu. Proto je důležité, aby pro maximální účinnost byly BCAA v poměru 2:1:1 (v pořadí L-Leucin, L-Valin, L-Isoleucin).

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 1 - 3 dávky denně, nejlépe 1 dávku před tréninkem, druhou po tréninku a třetí během dne nebo před spaním.

scitec_mega_bcaa_1400

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám