Můj účet
Přihlášení
Menu

VemoHerb ECA 90 kapslí + Guggulsterone 60 kapslí AKCE

Produkt zatím nikdo nehodnotil
 • -27%

VemoHerb ECA 90 kapslí + Guggulsterone 60 kapslí AKCE

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

AKCE: Od 500 Kč DOPRAVA ZDARMA se Zásilkovnou.

ECA 90 kapslí + Guggulsterone 60 kapslí výrobce VemoHerb


AKCE: Cenově velmi výhodný balíček od společnosti VemoHerb - Eca 90 kapslí v běžné ceně 519kč + Guggulsterone 60 kapslí v běžné ceně 449Kč nyní můžete získat za 799Kč. Časově omezená akce platí pouze do 28.02.2013 nebo do vyprodání zásob.


ECA 90 kapslí

Originální kombinace termogenních stimulátorů „made in east block“,  hlavním benefitem produktu VemoHerb ECA je originální, tedy prověřený poměr účinných složek 20:1:1 = 200mg bezvodý kofein farmaceutické kvality : 10mg synefrin : 9 mg salycin, který je garancí silného synergního termogenního účinku. Tento poměr není nijak nahodilý, jedná se o speciální stechiometrickou kombinaci vycházející z dlouhodobých poznatků a studií. Např. u salycinu je velmi důležité dodržovat  tzv.„strop“ (do 20mg salycinu v jednorázové dávce) při společném dávkování s ostatními termogenními složkami (kofein, synefrin), kdy je žádoucí pouze termogenní účinek, bez vedlejších nežádoucích účinků, které mohou vznikat u vyšších dávek salycinu, kdy je dobře známo, že salycin ve vyšších dávkách tzv. „ředí krev“, což může mít za následek zvýšenou „krvácivost“ = zvýšené riziko otoků, modřin, drobných vnitřní svalových a kloubních zranění (zejména u silových sportů), která mohou vést k výraznějším dlouhodobým problémům.  VemoHerb ECA obsahuje optimální poměr účinných stimulátorů včetně salycinu, který Vám umožní vytěžit z Vašeho tréninku naprosté maximum!

Hlavní účinky:

 • silná předtréninková stimulace
 • podpora odbourávání tuku
Jak VemoHerb ECA funguje?

VemoHerb ECA je sestaven k signifikantním, tedy znatelným výsledkům, se zaměřením na silnou předtréninkovou stimulaci = výkon, nebo odbourávání přebytečného tuku = rýsování. VemoHerb ECA nabízí naturální, účinnou alternativu k původní, avšak problematické kombinaci kofein/efedrin/acylpirin. Kombinace kofein/synefrin/salicin v poměru 20:1:1 je prokazatelně jedním z nejúčinnějších suplementů ovlivňujících termogenezi, čistotu svalové hmoty a viditelné odbourání tuku. Bezvodý kofein, farmaceutické kvality je excelentním stimulantem CNS, který zvyšuje celkovou úroveň energie a maximalizuje kapacitu organizmu pro nejvyšší tréninkovou intenzitu. Synefrin je charakterizován pro výraznou schopnost interakce s adrenoreceptory a akcelereci metabolizmu, následkem je stimulace odbourávání přebytečného tuku. Salycin je přírodním prekurzorem kyseliny salycilové, který výrazně umocňuje účinek synefrinu a kofeinu.

Doporučené dávkování:

 • Základní doporučená dávka je 1 kapsle denně. Zapijte dostatečně vodou. 
 • Dávkujte cca 20-30 minut před zahájením tréninkové jednotky (pozn. CZ legislativa povoluje maximální denní dávku synefrinu 10mg, proto lze doporučit pouze dávku 1 kapsle denně, kterou nikdy nepřekračujte! Originální bulharská specifikace pro silové sportovce doporučuje 1 – 2 kapsle denně)

Guggulsterone 60 kapslí

Nejsilnější dostupný extrakt VemoHerb Guggulsterone s obsahem guggulsteronů na současném trhu, a to v celosvětovém měřítku! Originální „hnědý“ extrakt z Commiphora mukul s obsahem 35 % guggulsteronů. Každá kapsle VemoHerb Guggulsterone obsahuje 105 mg čistých E a Z guggulsteronů výhradně přírodního původu, bez aditiva syntetických složek!

Originální „hnědý" extrakt z Commiphora mukul s obsahem 35% Guggulsteronů. Každá kapsle obsahuje 105 mg čistých Guggulsteronů výhradně přírodního původu, bez aditiva syntetických složek!

Informace výrobce VemoHerb Guggulsterone:

 • podporuje snížení hladiny lipidů (tuků) v krvi
 • optimalizace činnosti štítné žlázy
 • podpora spalování a odbourávání tuků
 • pozitivní vliv na kvalitu a elasticitu pokožky
Hlavní účinky : podporuje snížení hladiny lipidů ( tuků ) v krvi, optimalizace činnosti štítné žlázy, podpora spalování a odbourávání tuků, pozitivní vliv na kvalitu a elasticitu pokožky.

Společnost VemoHerb jako specializovaný producent, nabízí ze své „dílny" širokou paletu extraktů s obsahem guggulsteronů, čehož hojně využívají známé značky sportovní výživy po celém světě. Mezi skutečné perly v rámci této nabídky však patří nejsilnější dostupný „hnědý" extrakt s obsahem 35% Guggulsteronů. Každá kapsle je tak standardizována na obsah 105 mg čistých Guggulsteronů, což na současném trhu může nabídnout jen málo producentů. Je všeobecně známo, že veškeré vědecké studie, které účinnost Guggulsteronů prokazují se vztahují pouze na extrakty z Commiphora Mukul a ne na syntetické formy, proto je základem tohoto produktu pouze ten nejkvalitnější a nejdražší plnohodnotný extrakt.

Originální hnědý extrakt z Commiphora Mukul je znám pro svůj optimální obsah Guggulsteronů v tzv. formách E a Z, plus dalších složek jako jsou myrrhanol, kyselina ferulová atd., které celou směs vyvažují a doplňují. E Guggulsterony a Z Guggulsterony jsou v optimálním vzájemném poměru 1:4.

Vše o Guggulsteronech

Dle četných studií, které probíhají již od roku 1960, prokazují Guggulsterony z tzv. hnědého extraktu mízy stromu Commiphora Mukul (Guggul) výrazné účinky pro dosažení normální hladiny lipidů (tuků) v krvi, podporují zdravý stav pokožky a optimalizují činnost štítné žlázy, což může výrazně podpořit spalování a odbourávání tuku.

Spalovač tuku ověřený tisíciletími

Guggulsterony jsou rostlinné steroidy, které jsou tisíce let využívány v Indii k léčení obezity a dalších zdravotních problémů. Gugulsterony jsou také perfektním spalovačem tuku pro každého, kdo hledá bezpečnou a efektivní cestu ke snížení hmotnosti, či odbourání tuku. Jejich hlavní výhodou je to, že nepůsobí prostřednictvím CNS ( centrální nervový systém ) a tím pádem nemají nežádoucí vedlejší účinky typické pro stimulační spalovače na bázi kofeinu, či synefrinu.

Jak Guggulsterony fungují?

Hlavním mechanizmem účinku je podpora optimalizace činnosti štítné žlázy a tím i následné zrychlení metabolizmu. Guggulsterony jsou vyjímečné v tom, že na rozdíl od jednoduchých spalovačů na bázi kofeinu, synefrinu atd., nepůsobí prostřednicvím CNS ( centrální nervová soustava ), takže nedochází k nežádoucím vedlejším účinkům jako je třes, nevolnost atd..

Doporučené dávkování :

 • 1 - 3 kapsle VemoHerb Guggulsterone denně
 • zapijte dostatečně vodou
Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

VemoHerb ECA - jedna kapsle obsahuje:

200mg bezvodý kofein (caffeine anhydrous), 35mg Citrus aurantium extrakt - standardizovaný na obsah 10mg synefrinu, 60mg  Salix Alba extrakt – standardizovaný na obsah 9mg salycinu.

Pomocné látky: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý * Energetická hodnota nižší než 50 kJ (12 kcal).

Informace: potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce


Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz