Můj účet
Přihlášení
Menu

Fitness zdravé opilé perníkové truffle.

Opravdu hříšně čokoládově čokoládová chuť s dokonalou texturou a nádechem alkoholu. Tohle cukroví budou i vaši rodiče milovat a určitě neodmítnou! Pokud byste chtěli vynechat rum a nechat čistě perníkové, klidně přidejte i perníkové koření.

 

Suroviny na 12 kusů

Postup:

  1. Prvně slijeme fazole z nálevu a řádně propláchneme.
  2. Rozmixujeme společně s ořechovým máslem.
  3. Přidáme všechny suché ingredience.
  4. Na závěr přidáme rum (dle chuti :P) a vmícháme kakaové boby.
  5. Pokud máme těsto lepivé, můžeme přisypat kokosovou mouku, dát do lednice nebo za pomocí lžíce tvořit truffle a následně obalit v kokosové mouce.
  6. Dozdobíme opilou višní nebo oříškem. 
Nutriční informace
Na 1 kus
Energetická hodnota
57 kcal
Sacaharidy 
3g
Bílkoviny
6g
Tuky
2,1g

Mohlo by vás zajímat:

Domácí energetické čokoládové tyčinky

Každý rád mlsá. Víte, že to jde i bez zbytečného přidaného cukru a nezdravých tuků pomocí ořechových másel, oříšků a kvalitní čokolády. Všechno je už samo o sobě velká dobrota, ale když vše smícháme dohromady, vzniknou nám tyčinky, které strčí do kapsy ty běžné z obchodu.


Proteinové Míša Řezy v dietní verzi. 

Čokoládový piškot, vrstva tvarohu a čokoládová poleva. Mrkněte na recept, který snadno můžete obohatit o bílkoviny a "ošidit" o cukr. Zabere vám maximálně hodinku. 


Krtinky aneb vyrob si zdravý krtkův dort.

Krtkův dort z krabice už zkoušel asi každý, žádné umění. Když opominem cenu krabičky, pořád tu je složení. Pojďte si vyrobit krtův dort doma. Vyjde vás to mnohem líp cenově i nutričně.

Sleduj nás i na sociálních sítích: