Můj účet
Přihlášení
Menu

Nejlepší předtréninkovka? Žhavá novinka SERIOUS PRE

Předtréninkovka, která je o krok napřed. Nedá se jí řikat nakopávač, protože Vás nikdy nebude kopat. Tento preparát je vhodný pro toho, kdo chce dosáhnout maximálníchy výsledků s čistou hlavou a maximálním zaměřením. Že to není možné? 

Jeho jméno je SERIOUS PRE a nepotřebuje žádné drama a agresi, stejně jako seriózní sportovec nepotřebuje stimulanty, aby dokázal trénovat. Za nekompromisní složení mluví výsledky.  Zde je porovnání s "konkurenčními" suplementy na trhu. 

Promyšlený preparát má naprosto transparentní složení, kdy jsou všechny složky nastaveny na optimální množství i pro profesionální sportovce. Pro kondiční sportovce postačí i polovina dávky. Mnoho výrobců nabízí "nakopávače", které vyjdou levněji, ale ná skutečný předtréninkové produkty. To že nakopávač cítíte už v malých dávkách neznamená, že podpoří vaše výsledky. Stimulanty mohou omezit přísun krve k pracujícím svalům, takže možná jste ve stimulačním opojení, aletrénink není efektivnější. 

Stavební kámen SERIOUS PRE

Roky ověřené složky, jsou základy této přetréninkovky. Jedná se o CITRULIN MALÁT, který napomáhá produkci energie a napomopáhá prokrvení a tím pádem i optimální transport živin do pracujícíh svalů. Je to právě citrulin malát, který pomáhá dosáhnout optimálního napumpování. 

BETA ALANIN je neesenciální kyselina. Při intenzivním výkonu se štěpí ATP, v těle se hromadí vodíkové ionty, svaly se dostávají do kyselejšího stavu, dostavuje se svalová bolest a klesá silový výkon. Normální reakce, kterou zná každý sportovec. A proto beta alanin. K pochopení jeho úlohy se musíme v krátkosti podívat na látku carnosin, k jejíž syntéze právě Beta Alanin vede. Pomáhá stabilizovat pH ve svalech a zrychleně odplavuje vodíkové ionty. Tělo si přirozeně pH vyrovnává, ale pokud klesne pod určitou úroveň, není již organismus schopen odolávat a zhoršuje se schopnost podat výkon. Právě tomuto stavu pomáhá zabránit suplementace Beta Alaninem prostřednictvím přetvorby na carnosin. Po dodání Beta Alaninu koncentrace carnosinu v těle rapidně vzroste. Výzkumy ukázaly, že po 4týdenní suplementaci Beta Alaninem došlo k navýšení hladiny carnosinu o 42–65 %, po 12 týdnech dokonce o 85 %. Tento stav pak značně ovlivňuje fyzický výkon, aktivují se systémy zodpovědné za svalový růst, sílu a vytrvalost.

Dlaším sloupem je KREATIN HCL. Je skvěle rozpustný a vhodný do dietních režimů. Poskytuje stejné výhody jako kreatin monohydrát, ale nezatěžuje trávení a nezpůsobuje zadržování vody.

Funkce BETANINU HCL je hydratovat buňky. Tlumí záněty, zajišťuje správnou funkci střev a mnoho dalšího. Pro nás je také důležité, že betain snižuje hladinu cysteinu a homo cysteinu. A jak víme, vysoká hladina homo cysteinu navozuje inzulinovou rezistenci a potlačuje proteosyntézu, což může vést k nárůstu tukových rezerv a redukci svalové hmoty.

Posledním pilířem jsou BCAA. Játry prochází beze změny a jsou dále transportovány do příslušných tkání, především do kosterní svaloviny a mozkové tkáně. Asi 70 % aminokyselin, které jdou z jater do tkání, tvoří právě BCAA. Z toho 65-70 % větvených aminokyselin směřuje do svalové tkáně. BCAA jsou ve svalových vláknech zastoupeny 35 % ze všech esenciálních aminokyselin a jsou nezbytné pro jejich růst. Mimo to také slouží jako významný energetický zdroj pro svaly během fyzického výkonu. Při tréninku tedy svaly spotřebovávají vlastní BCAA a mění je na energii. Pokud užijete BCAA před tréninkem, dodáte tělu potřebný zdroj energie a ochráníte tak svoji svalovou hmotu před degradací.

FOCUS nebo-li zaměření

SERIOUS PRE není pro ty, co potřebují před tréninkem kopat, aby dokázali trénovat. Naopak, je to pro všechny sportovce, kteří milují trénink, protože je posouvá dál a chtějí si jej užít s jasnou myslí. 

Silná osvědčená trojka CHOLIN, TYROSIN a DMAE. Tyto látky mají na starosti zvyšování schopnosti mitochondrií spalovat tuky, stimulaci mozkové aktivity a hlavně zvýšení koncentrace a pozornosti. 

Konečný Tunning

Několik složek, které zyvrazní efekt těch základních. Jsou to vitamín B-KOMPLEXU, SYNEFRIN, který díky uvolňování, tuků z tukových zásob také zabezpečí zvýšení fyzického výkonu, zlepší cirkulaci krve a podpoří efekt základních složek. Proto produkt obsahuje maximální povolenou dávku této zajímavé látky a poslední KAPSAICIN, což je látka která podporuje vstřebávání všech složek produktu, navíc podporuje krevní stimulaci a podporuje metabolické funkce.


Sleduj nás i na sociálních sítích: 

ZDROJ: PROM-IN