Můj účet
Přihlášení
Menu

Provoz e-shopu Fitness007 není omezen. Aktuální informace Covid-19.

 02.11. 2020

Vážení zákazníci,

kamenná prodejna na Újezdu je otevřena pouze jako výdejní místo a lze si zde vyzvednout objednávku z e-shopu v době Pondělí - Pátek 10:00h - 18:00h.

Online prodej funguje bez omezení, objednávky vyřizujeme stejně rychle jako vždy, takže u Vás budou do druhého pracovního dne od odeslání objednávky.

Možnost osobního vyzvednutí objednávky momentálně zůstává i na centrálním skladu, kde si ji v pracovních dnech budete moci vyzvednout v čase od 8:00 do 17:00 na adrese: 

Fitness007
U Prioru 804/3
Praha 6 161 00

Děkujeme za pochopení. Kvůli vaší, naší i bezpečnosti dopravců, prosím provádějte platby nejlépe online.


Mohlo by Vás zajímat: 

 

Proteiny: Dávkování, kdy a jak užívat protein?

Dnes již každý ví, že bílkoviny potřebujeme k regeneraci svalové tkáně poškozené během intenzivního tréninku a také k dodání dostatečného množství aminokyselin potřebných k tvorbě bílkovin tvořících zvětšující se svalovou hmotu.

 

Porovnání bezkalorických omáček a sirupů. Zero sirup. Který je nejlepší do diety? 

Zero sirup, zero calories, zero topping. Každý z nás má v okolí někoho, kdo si v těchto pochoutkách libuje a možná jste to i vy sami. Provedli jsme pro Vás odbornou analýzu, dobře prostě je to obyčejná porovnávačka těchto sirupů, abyste si mohli ujasnit a vybrat si, který pro Vás bude ten pravý. Jdeme na to!

Sleduj nás i na sociálních sítích: