Můj účet
Přihlášení
Menu

Tréninkový plán na 4 dny. Nejlepší cviky na jednom místě.

Nevíš, jak sestavit tréninkový plán? Rádi ti pomůžeme. Společně s trenérem Jirkou Vackem jsme dali dohromady a natočili několik tréninků. Čtyřdenní split aneb pokud cvičíš 4x týdně, bude pro tebe tenhle plán ideální. Určitě si z něj ale dokážeš sestavit trénink pokud cvičíš jen třikrát nebo klidně vícekrát do týdně. 


TRÉNINK A | ZÁDA A LÝTKA

V tomo tréninku se dozvíte, proč zrovna tato kombinace partií a proč začít zrovna lýtky? Během tohoto tréninku máš dva cviky na lýtka a pět cviků na záda. Trénink zabere asi 50 - 60 minut a nakonec můžete zařadit i někol cviků na břicho. Trénink zad je zaměřený na šířku i hloubku zadových svalů a věříme, že vás takový trénink bude bavit.

Celé video z tréninku: 

 


 

TRÉNINK B | PRSA TRICEPS

Druhým tréninkem jsou prsa a triceps. Je to opravdu častá kombinace, protože cviky spolu kolikrát souvisejí a při cvičení prsou občas dopomáhá i triceps a naopak. Prsa jsou jednou z neoblíbenějších partií u klůku. Jistě, vypadá to fakt dobře, když se to vypíná v tričku. Trénink trvá 50-70 minut a jsou v něm 4 cviky na prsa, kdy u toho posledního pracují i tricepsy a tři cviky přímo na triceps. Věříme, že z fitka půjdete s pěkně našponovaným trikem. 

Celý trénink prsa a triceps:

 


 

TRÉNINK C | NOHY A BŘICHO

Hodina maximálně hodinka dvacet, když si dáš delší pauzy, na tebe čeká třetí trénink. Bicáky jsou fajn, ale věř mi, že holky chtějí velký kluky celkově, ne jen od pasu nahoru. V tomto tréninku máš sice jen 6 cviků, ale když si je dáš po 4 sériích uvidíš, ža toho budeš mít až až a do šatny se sotva doplazíš. Ještě před tím, ale než tam půjdeš, si můžeš dát několik cviků na břicho.

Legday a celý trénink:

 


 

TRÉNINK D | RAMENA A BICEPS

A jsme nakonci. Poslední trénink ramenou a bicáků. Za hodinku si v posilovně dokážeš zacvičit obě partie. Biceps kluci cvičí moc rádi, ale né vždy je jejich cvičení efektivní, proto doporučujeme mrknou na video, abys cvik prováděl správně. Trénink se skládá z 5 cviků na ramena a 3 na biceps a budou ti bohatě stačit, abys druhý den měl problém s oblékáním trička.

Celý trénink ramena a biceps:

Otázky a odpovědi:

Můžu tento trénink cvičit, když jsem holka? 

No jasně! Neexistují klučičí a holčičí cviky. Pokud na tebe bude trénink moc, sniž váhy a nebo vynech jednu sérii.

Musím mezi splitem dělat pauzu nebo můžu jet hned znovu? 

Tím, že cvičíš každou partii takhle zvlášť zvládají si jednotlivé partie odpočinout, ale my nedoporučujeme jet všechny dny v týdnu. Nezapomeň, že tělo potřebuje taky klid a čas na regeneraci. Svaly nerostou během cvičení, ale až během regenerační fáze.

Můžu cvičit tento trénink, když s fitkem teprve začínám? 

To uplně nedoporučujeme, tento trénink je vhodný spíše pro pokročilé a pokud nebudeš cvičit pod dohledem trenéra, zační s něčím lehčím. Máme super tréninky i pro začínající. 

Mohlo by Vás zajímat:

Zásobník cviků na zadek. Nejlepší cviky pro pevný a kulatý zadek. Top 10 cviků.

Pevný a kulatý zadek je snem každé holky. Máme pro vás několik cviků, které vám pomohou hýžďové svaly zpevnit i zakulatit. 

Zásobník cviků na záda. Nejlepší cviky pro budování zádových svalů. 

Záda, partie na kterou si nejméně vidíme a jedna z nejdůležitější partií našeho těla. Chce to trénink, správné cviky a plnou koncentraci na trénink. Mrktněte na ty nejlepší cviky.

Zásobník cviků na prsa. Velikost, objem a síla. Nejlepší cviky na prsa.

Přehled všech cviků na prsa na jednom místě včetně popisku a obrázků Najdete zde i instruktážní videa. 

Sleduj nás i na sociálních sítích: