Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -9%
 • Katalogové číslo: 9006

Reflex BCAA 500 kapslí

Reflex Nutrition BCAA 500 kapslí - Větvené aminokyseliny (BCAA) - L-leucin, L-isoleucin a L-valin představují jedny z nejdůležitějších, esenciálních (pro tělo nezbytných) aminokyselin v atletice a silových sportech.

sekce
Aminokyseliny BCAA
Výrobce:
Reflex Nutrition
balení
500 kapslí

1 259 Kč (sleva 9%)

1 149 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

BCAA 500 kapslí výrobce Reflex Nutrition

Větvené aminokyseliny (BCAA) - L-leucin, L-isoleucin a L-valin představují jedny z nejdůležitějších, esenciálních (pro tělo nezbytných) aminokyselin v atletice a silových sportech. Jejich obsah představuje 33 % z celkového obsahu svalových bílkovin. Někteří odborníci jsou přesvědčeni o tom, že posilovací trénink může zvýšit nároky těla pro příjem leucinu až o 240 %.

Při dávkování Reflex Nutrition BCAA´s před a po tréninku můžete výrazně zvýšit retenci dusíku, nastartovat tvorbu svalové hmoty a následně chránit svá svalová vlákna před stresem a traumatem z tvrdého tréninku. BCAA jsou ve volné formě, v tom nejvhodnějším poměru, v kombinaci s vitamínem B6.

Doporučené dávkování:

 • 6 kapslí 30 - 40 minut před tréninkem, dalších 6 kapslí bezprostředně po něm

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

reflex_nutrition

DOTAZY / RECENZE

 • Fitness007.cz dne 10. 8. 2015 v 16:13 napsal: Reagovat

  [quote name="Josef David"]Dobrý den,
  Minule mě tady moc potěšili, že mi přišlo Reflex Nutrition BCAA 500 kapslí ve vegetariánské variantě v kapslích z rostlinné celulózy. Měl jsem za to, že je to novější varianta. Dnes mi však bohužel přišly kapsle opět želatinové...

  Dobrý den,

  u každého produktu je napsáno složení a nutriční hodnoty v popisu produktu v záložce "Nutriční hodnoty", stejně tak jako u těchto kapslí - [b]Složení: želatinová kapsle[/b], L-leucin, L-isoleucin, L-valin, pomocné látky ...dostal jste přestně ty kapsle, které jsou uvedené na stránkách. Vegetariánské kapsle zatím nemáme na stránkách, protože nám výrobce v minulé dodávce poslal původní verzi BCAA.

  Přeji pěkný den

 • Josef David dne 10. 8. 2015 v 15:36 napsal: Reagovat

  Dobrý den,
  Minule mě tady moc potěšili, že mi přišlo Reflex Nutrition BCAA 500 kapslí ve vegetariánské variantě v kapslích z rostlinné celulózy. Měl jsem za to, že je to novější varianta. Dnes mi však bohužel přišly kapsle opět želatinové.
  Ocenil bych odlišení obou variant přímo v obchodě, abych si už omylem nekoupil želatinovou variantu, když existuje varianta mnohem lepší.
  Každopádně si už na to dám větší pozor a nebude-li tady jistota, že dostanu rostlinou variantu kapslí, tak budu hledat obchod, kde jistota bude.
  Pěkný zbytek dne!

 • Fitness007.cz dne 29. 12. 2014 v 17:47 napsal: Reagovat

  [quote name="Marko Mećava"]Dobrý večer,
  chtel bych se zeptat jak bych měl davkovat tyto a jakékoli jine BCAA, pokud mam například na soustředěních a některé všední dny dvoufázové tréninky například trénink ráno, odpoledne a nekdy i na večer...

  Dobrý den,

  denní dávka BCAA není nijak limitována, při velmi náročném tréninku (zminujete třífázové tréninky) je běžné i 20g denně (vyplatí se spíše sypký forma BCAA), je však třeba zohlednit i fakt, že každá dávka proteinu obsahuje zhruba 5g BCAA, při dvou dávkách denně jste hned na 10g bcaa..takže pokud užíváte po tréninku protein, dávkoval bych bcca pouze před tréninkem a po tréninku protein. (případně dle fyzické aktivity gainer)

  Přeji pěkný den

 • Marko Mećava dne 24. 12. 2014 v 20:54 napsal: Reagovat

  Dobrý večer,
  chtel bych se zeptat jak bych měl davkovat tyto a jakékoli jine BCAA, pokud mam například na soustředěních a některé všední dny dvoufázové tréninky například trénink ráno, odpoledne a nekdy i na večer. Stačí dávka na den zde 12 tablet. Například pred odpoledním tréninkem 6 tablet a 6 po něm . Nebo bych měl brát pred každým tréninkem tyto dávky ? (Tato možnost mi ale přijde poněkud přehnaná) Chci se tudíž zeptat jaké dávkování by my poradili odbornici. Dále užívám protein when PRO od Reflexu a zařadím i glutamin v dobách soustředěních. Vrcholové sportuji a je mi 16 let.
  Dekuji,
  Marko Mećava.

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám