Můj účet
Přihlášení
Menu

Fitness recepty

 • Jednoduché buchtičky s vanilkovým krémem
  Zdravé Večeře

  Jednoduché buchtičky s vanilkovým krémem

  Máš čas od času chuť na sladký oběd či sladkou večeři, ale nechceš uhnout ze svojí fitness cesty? Tyhle jednoduché a přitom výborné buchtičky jsou právě pro Tebe. Recept je pouze o pár ingrediencích a čím si buchtičky doplníš je čistě na tvých chuťových buňkách a fantazii.

 • Snídaňový vegan švestkový mugcake

  Snídaňový vegan švestkový mugcake

  Přinášíme Vám tip na zdravou, chutnou a rychlou snídani či svačinu. Na mugcake neboli na dortík v hrnečku Vám stačí pouhých pár surovin a můžete si ho poupravit podle Vaší chuti a fantazie. Díky přidanému proteinu Vás skvěle zasytí, neobsahuje žádný přidaný cukr a skvěle chutná, když si ho dozdobíte ořechovým krémem, kterým zároveň doplníte kvalitní zdroj tuků.

 • Rychlé a jednoduché proteinové kuličky

  Rychlé a jednoduché proteinové kuličky

  Rychlý a jednoduchý receptík na svačinu, kterou si můžete vychutnat v práci, ve škole nebo před tréninkem. Obsahují med, který dodá rychlou energii, dále protein jako kvalitní zdroj bílkovin a tuky v podobě ořechového krému. Stačí Vám pár ingrediencí, trochu času a máte výživnou a výtečnou svačinku hotovou.

 • Domácí proteinový puding

  Domácí proteinový puding

  Pamatujete si na skvělý puding s piškoty od babičky? Tak tenhle puding Vás vrátí do dětství a ještě k tomu je doplněn o pořádnou porci bílkovin a je zcela bez přidaného cukru. Skvělou chuť podtrhuje Smartfuel proteinová tyčinka.