Můj účet
Přihlášení
Menu

Rychlý nárůst svalové hmoty aneb nejsilnější hardcore verze pro enormní nárůst svalové hmoty

One Stop XTREME se stal v krátké době velmi žádaným produktem nejen na našem trhu. Čím se tento "nabitý" leader z kategorie "all in one" tak výrazně liší od konkurence? Připravili jsme pro Vás tabulku, kde uvádíme základní "příkladové vodítko" které Vám poslouží jako návod k tomu, jak se v dané kategorii orientovat.

Pokud si následně takto srovnáte jakýkoliv produkt, nabízený na současném trhu, tedy jeho etiketu s One Stop Xtreme, zjistíte, že One Stop Xtreme vlastně konkurenci nemá. Nicméně toto zjednodušení nechceme používat, takže se pojďme podívat na celou záležitost podrobněji.

Jak jsme uvedli výše, jedná se o kategorii "all in one", přeloženo "vše v jednom", což znamená, že by tento produkt měl obsahovat vše důležité v jednom balení. Pokud vyjdeme z principu všeobecně uznávané suplementační pyramidy, je naprosto základním parametrem optimální zdravotní stav a schopnost organizmu optimálně odbourávat všechny škodliviny, k tomu slouží vitamíny, minerály, antioxidanty a probiotické kultury, následuje kategorie základních živin ( v suplementaci zejména bílkoviny a sacharidy) a jako vrchol přichází kategorie účinných látek.

ONE-STOP-XTREME1/ Základní parametr ZDRAVÍ a OBRANYSCHOPNOST organizmu

Určitě znáte, jaké to je vracet se opakovaně do posilovny po "prodělané" chřipce, nebo angíně. V případě, že nechcete tzv."ždímat organizmus na dluh", je důležité posilovat dlouhodobě antioxidační kapacitu organizmu. One Stop XTREME obsahuje kombinaci 23 vitamínů a minerálů, v kombinaci s probiotickými kulturami Lactospore. Ale to není vše, použité minerály jsou ve formě exkluzivních chelátů, které vykazují maximální účinnost oproti levným anorganickým formám. Dalším benefitem je použití exkluzivní formy vitamínu E, tedy tokotrienolů atd.. Co se týče konkurenčních produktů, tento parametr obvykle nenabízí ( viz. tabulka )

2/ Parametr "STAVEBNÍCH KAMENŮ" = bílkoviny a aminokyseliny

K nastartování svalového růstu, potřebujete ty nekvalitnější bílkoviny, peptidy a aminokyseliny, které musí být navíc zastoupeny v optimálních poměrech. One Stop XTREME obsahuje dva speciální typy syrovátkového hydrolyzátu ( LOW DH, HIGH DH), což je vlastně bílkovina naštěpená na řetězce aminokyselin ( peptidy) a volné aminokyseliny. Dalšími složkami jsou CFM izolát a koncentrát + micelární kasein.One Stop XTREME neobsahuje neplnohodnotné zdroje bílkovin jako je sojový koncentrát, kolagen (bílkovina hovězího původu), kaseinát vápenatý, sušený vaječný bílek a další. To je další rozdíl od produktů využívajících levné nekvalitní zdroje bílkovin, hydrolyzátů atd..

3/ Parametr "ENERGIE" = sacharidy

Jednoduše jsme mohli "dát" do One Stop XTREME mix dextrózy, fruktózy a maltodextrinu jak je tomu u většiny produktů, které vlastně nemají zákazníkovi "co nabídnout". To však není v souladu s naší filozofií, postupovat na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Základ sacharidové směsi One Stop XTREME tvoří organické vločky a organický ječmen, které jsou bohaté na přírodní formy vitamínů, minerálů a dietní vlákniny. Tato směs je doplněna o Trehalózu, speciální formu sacharidu s nízkým GI.   Zmíněná kombinace těchto špičkových sacharidů je garancí toho, že tělo je zásobováno velmi stabilní, dlouhodobou energií bez většího kolísání. Tato energie je tak využívána přednostně pro svalovou hmotu s minimalizací přeměny na tukovou tkáň.

4/ Parametr "ERGOGENY" = látky stimulující anabolické pochody a rychlou regeneraci organizmu

Do této kategorie patří kreatin, glutamin, Leucin, Avena Sativa a další..V One Stop XTREME jsou použity vždy Ty nejkvalitnější a nejúčinnější formy, uznávané odbornou veřejností, tedy např. glutaminové peptidy, kdy je tato forma glutaminu využita tělem více efektivně než standartní forma glutaminu a napomáhá tak více obnovit energii svalů po namáhavém cvičení. Dále je to nejuznávanější forma kreatinu CREAPURE, mTOR Leucin, Beta-Alanin , Glycin a další složky, A TO VŽDY V ÚČINNÝCH DÁVKÁCH. Pro aminokyseliny využíváme luxusní fermentované formy. Pro všechny použité složky uvádíme přesná množství v nutričních hodnotách, což znamená, že "neskrýváme" žádne údaje do nepřehledných anabolických směsí.

Věříme, že Vám výše zmíněné informace a tato jednoduchá tabulka, umožní lépe rozlišit jednotlivé produkty a dovolí lépe nasměrovat své cíle do funkční sportovní výživy, jejíž účinky jsou nesrovnatelně vyšší oproti standardním "mass-marketingovým" produktům. 

  One stop extreme Př.  značka číslo 1 Př.  značka číslo 2 Př. značka číslo 3
Dávka 145 g 60 g  143 g  67 g
Energie kcal 570  235  560  239
Bílkoviny  55 g ( včetně LOW DH a HIGH DH hydrolyzátu )  30g ( včetně nespecifikovaného hydrolyzátu) 45 g (neobsahuje hydrolyzát, přidán sušený vaječný bílek a soja )  37 g (neobsahuje hydrolyzát)
Sacharidy 72 g (organický ječmen a trehalóza )  22g ( dextróza = hroznový cukr) 75 g ( maltodextrin, dextróza, fruktóza a škrob z kukuřice)  17 g (maltodextrin, dextróza, fruktóza)
z toho cukry 9,6 g  22 g NESPECIFIKOVÁNO  10 g
Tuk 6 g  5 g  4 g  3,9 g
z toho nasycené tuky 3,6 g  NESPECIFIKOVÁNO NESPECIFIKOVÁNO NESPECIFIKOVÁNO 
mononenasycené tuky 1,5 g  NESPECIFIKOVÁNO  NESPECIFIKOVÁNO NESPECIFIKOVÁNO 
polynenasycené tuky 0,9 g  NESPECIFIKOVÁNO  NESPECIFIKOVÁNO NESPECIFIKOVÁNO 
Vláknina 3,9 g  NESPECIFIKOVÁNO  NESPECIFIKOVÁNO  3,6 g
Sodík 225 mg  500 mg NESPECIFIKOVÁNO  700 mg
         
Beta Alanin 1800 mg  NE *NESPECIFIKOVÁNO V NUTRIČNÍCH HODNOTÁCH - V REKLAMNÍCH TEXTECH UVÁDĚNO 1500 mg  NE
Kreatin 5000 mg (originální CREAPURE)  5.000 mg ( neznámý původ ) *NESPECIFIKOVÁNO V NUTRIČNÍCH HODNOTÁCH - V REKLAMNÍCH TEXTECH UVÁDĚNO 5000 mg kreatin monohydrátu   2600 mg ( neznámý původ )
Glutamin 10000 mg (bioaktivní glutaminové peptidy)  5.000 mg *NESPECIFIKOVÁNO V NUTRIČNÍCH HODNOTÁCH - V REKLAMNÍCH TEXTECH UVÁDĚNO 4000 mg glutaminu  2600 mg ( neznámý původ)
Glycin 2500 mg  NE NE  NE
BCAA 10500 mg  NE *NESPECIFIKOVÁNO V NUTRIČNÍCH HODNOTÁCH - V REKLAMNÍCH TEXTECH UVÁDĚNO 8000 mg glutaminu  8,5g
L-Leucin 3000 mg (mTOR)  1500 mg HMB (metabolit leucinu ) *NESPECIFIKOVÁNO V NUTRIČNÍCH HODNOTÁCH - V REKLAMNÍCH TEXTECH UVÁDĚNO 1500mg HMB  NE
Taurin 1500 mg  NE *NESPECIFIKOVÁNO V NUTRIČNÍCH HODNOTÁCH - V REKLAMNÍCH TEXTECH UVÁDĚNO 1000mg taurinu  1300mg
TestoFusion Stack 657 mg  40 mg Ecdysterone *NESPECIFIKOVÁNO V NUTRIČNÍCH HODNOTÁCH - V REKLAMNÍCH TEXTECH UVÁDĚNO 700 mg   50 mg methoxyflavony
Avena Sativa 345 mg  NE *NESPECIFIKOVÁNO V NUTRIČNÍCH HODNOTÁCH - V REKLAMNÍCH TEXTECH UVÁDĚNO 210 mg  NE
Hořčík 150 mg (chelátový komplex ) NE 280 mg ( anorganická forma) 265 mg (anorganická forma)
Zinek 7,5 mg (chelátový komplex ) NE 7,5 mg ( anorganická forma ) 15 mg (anorganická forma)
Vitamín A 400 mcg NE NE NE
Vitamín D3 7,5 mcg NE NE NE
DeltaGold Tokotrienoly 7,5 mcg NE  NE NE 
Vitamín C 100 mg NE NE  
Vitamín B1 1,6 mg NE NE NE
Vitamín B2 1,6 mg NE NE NE
Niacin 9 mg NE NE NE
Vitamín B6 1,6 mg NE 2,0 mg  
Kyselina listová 100 mcg NE NE NE
Vitamín B12 1,2 mcg NE NE NE
Biotin 80 mcg NE NE NE
Kyselina Pantothenová 3 mg NE NE NE
Draslík 160 mg NE NE 333 mg
Vápník 195 mg NE NE 192 mg
Fosfor 117 mg NE NE 140 mg
Železo 2,3 mg (chelátový komplex ) NE NE NE
Měď 801 mcg (chelátový komplex ) NE NE  NE
Selen 21 mcg (chelátový komplex ) NE NE NE
Chrom 50 mcg (chelátový komplex ) 250 mcg 40 mcg NE
Cholin 100 mg NE  NE  NE
Bioperin 5 mg  5 MG 5 mg  
Digezyme 145 mg NE  *NESPECIFIKOVÁNO V NUTRIČNÍCH HODNOTÁCH - V REKLAMNÍCH TEXTECH UVÁDĚNO 180 mg   NE
Lactospore 145.000.000 NE  NE

  * pokud nejsou uvedena přesná množství jednotlivých složek přímo v nutričních hodnotách na etiketě výrobku, nejsou jinde uváděné údaje pro výrobce jednoznačně zavazující ( např. v reklamních prospektech ). Například pokud se dočtete o určitých informacích o složení výrobku v on-line obchodu, avšak tyto informace nejsou na originální etiketě výrobku uvedeny (pozor na nepřesné CZ "přelepky"), bude složení výrobku pravděpodobně odlišné. Obvyklou praktikou je, že uvedenou složku naleznete pouze ve složení produktu, ale ne v nutričních hodnotách, takže přesné množství není závazně uvedeno..

Pokud chcete využít maximálně potenciál One Stop XTREME, je důležité se ujistit, že Vaše tréninkové návyky jsou nastaveny správně. Níže je uvedeno několik kroků, které je třeba dodržovat.

Krok 1: Cvičte 3-4 x týdně a to s volnými zátěžemi ( jednoruční a nakládací činky ), zařaďte také „doplňkově" kardiovaskulární trénink. Při posilování se zaměřte na tzv. „dvoukloubové cviky", tedy bench press, dřepy s činkou, mrtvé tahy a přítahy činky v předklonu. Tyto čtyři cviky nejvíce stimulují proteosyntézu, tedy tvorbu svalové hmoty.

Krok 2: Jezte 6 jídel bohatých na bílkoviny denně. Doporučujeme příjem 2g bílkovin na každý kilogram Vaší tělesné hmotnosti, např. je li Vaše hmotnost 75 kg, potřebujete přijmout 150g bílkovin denně. Ujistěte se, že každé jídlo obsahuje zdravé formy sacharidů a tuků. Nejjednodušší cestou jak toto vše zvládnout je přijímat tři kompletní porce jídel denně ( snídaně, oběd, večeře ), doplněné o další tři proteinové porce v rámci doplňků stravy, jako jsou proteinové nápoje, tyčinky atd.( dopolední svačina, odpolední svačina, druhá večeře ).

Krok 3: Připravte své tělo a mysl na každý trénink. Kromě koncentrace a vizualizace celého tréninku, doporučujeme zařadit před-tréninkové suplementy, které Vám umožní dostat z Vašeho tréninku maximum.

Krok 4: Využívejte vždy v nejvyšší možné míře „tzv. ZLATÉHO ČASOVÉHO OKNA", což je časový interval bezprostředně po tréninku, kdy je Vaše tělo energeticky vyčerpáno a co je hlavní - OTEVŘENO pro nadstandardní příjem důležitých aminokyselin, bílkovin, sacharidů a dalších živin. Berte jednu dávku One Stop XTREME bezprostředně po ukončení tréninku, aby jste si byli jistí, že Vaše tělo dostává vše co potřebuje.

Krok 5: Zkontrolujte si, zda Vaše tělo dostává denně dostatečné množství všech důležitých vitamínů, minerálů a zdravých tuků. One Stop XTREME Vám poskytuje plné denní dávky vitamínů a minerálů. Pro příjem zdravých tuků doporučujeme konzumovat ryby 2-3x týdně, nebo doplňky stravy s obsahem nenasycených mastných kyselin jako je např. Omega 3,  atd.

Další anabolizéry po tréninku >>>

 

Mohlo by Vás zajímat:

Vše, co byste měli vědět o BCAA. Co jsou to BCAA a jak fungují?

BCAA jsou esenciální rozvětvené aminokyseliny, které mají vliv v regulaci sacharidového, proteinového a lipidového metabolismu a zabraňují tomu, aby si tělo bralo na tvorbu energie bílkoviny ze svalů a podporují anabolismus.

Proteiny: Dávkování, kdy a jak užívat protein?

Dnes již každý ví, že bílkoviny potřebujeme k regeneraci svalové tkáně poškozené během intenzivního tréninku a také k dodání dostatečného množství aminokyselin potřebných k tvorbě bílkovin tvořících zvětšující se svalovou hmotu.

Sleduj nás i na sociálních sítích: