Můj účet
Přihlášení
Menu

Výzva ZŮSTAŇ V POHYBU. Vytvoř si návyky a měj zdravé tělo.

Říká se, že pokud chceš se sebou něco dělat, nemáš na nic čekat a začít hned. Tady máš od nás tréninkový plán ZDARMA i s videy, takže stačí máčknout play a jedeš. Navíc celý leden jede výzva o super ceny.

Do výzvy o ceny se zapojíš ZDE, stačí napsat třeba jdu do toho a pokud máš kámošku, kterou chceš taky postrčit do pohybu neváhej ji označit. :) Ale můžeš makat i jen tak pro radost jako my.

Tato výzva je úplně jiná než ty, které vídáte na internetu a sociálních sítích. Nechceme vás změnit jen na 4 týdny. Údajně člověku trvá 28 dní, aby si vytvořil nové návyky a to je cílem našeho projektu. Budeme rádi, když si po čtyřech týdnech řeknete to bylo fajn, takový to chci napořád, namísto „tick“ splněno.

Co není smyslem této výzvy:
  • zhubnout 10 kilo za 4 týdny
  • mít pekáč buchet za měsíc
  • dřepovací výzva aneb pojď si pro kulatý zadek
  • 4týdenní progres fotky před a po

První týden v únoru postupně zveřejníme čtyři tréninková videa. Cvičení není sestavené na objem svalové hmoty, protože většina holek chce mít krásné štíhlé, pevné svaly a tělo a na to jsou naše tréninky cílené. Během výzvy budeme sdílet i tipy na svačiny, snídaně a další fit jídla a pokud budete mít vlastní, rádi ho nasdílíme.

Máme připravené 4týdenní kartičky, ve kterých bude vždy úkol týdne a políčka, kam si můžete zanést splněné cvičení nebo si tam rovnou vyplnit svůj týdenní plán a pak si tam napsat, jak se vám povedl. Kartičky si buď můžete vytisknout nebo je mít v telefonu.

Tréninkový plán 4x týdně:
  • pondělí: Full body s @tere.fu
  • úterý: Břicho, střed těla s @annafaltova
  • čtvrtek: Yoga Sculpt s @paulusyoga
  • pátek: Zadek a nohy
  • pozn: Pokud vám vyhovuje spíš cvičení o víkendu, protože přes týden nemáte tolik času není problém si cvičení vyladit podle sebe.

Co touto výzvou získáš?

Pevně věříme, že odměna pro vás bude už jen to, že se můžete s námi hýbat a že díky sociálním sítí můžete k pohybu motivovat ostatní. Budeme rádi, když své příspěvky a stories budete označovat #zustanvpohybu a náš profil @fitness007cz. My vytvoříme highlights (zvyrazněné stories) kam budeme sdílet vaše stories, tipy a další příspěvky spojené s tímto projektem. 

Zase to bude nespravedlivé, jako každá výzva, protože vyhrát by si většinou zasloužil každý, ale vylosujeme tři nejaktivnější z vás, které odměníme super cenami. Pro ty ostatní vymyslíme alespoň nějakou cenu útěchy. 

1. místo – budget na náš eshop v hodnotě 3000 Kč. Neomezený balíček Yoga Scultp v hodnotě 990 Kč, E-book od Aničky Faltové Sladké recepty
2. místo - budget na náš eshop v hodnotě 2000 Kč. Neomezený balíček Yoga Scultp v hodnotě 990 Kč, E-book od Aničky Faltové Sladké recepty
3. místo - budget na náš eshop v hodnotě 1000 Kč. Měsíční členství Paulus Yoga, E-book od Aničky Faltové Sladké recepty

V pondělí začínáme. :)

Sleduj nás i na sociálních sítích: