Můj účet
Přihlášení
Menu

Czech Virus ZMA Max 100 kapslí + Tryptophan 90 kapslí + Melatonin 100 tablet VÝHODNÝ BALÍČEK

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Czech Virus ZMA Max 100 kapslí + Tryptophan 90 kapslí + Melatonin 100 tablet VÝHODNÝ BALÍČEK

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 59 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

VÝHODNÝ BALÍČEK Czech Virus ZMA Max 100 kapslí + Tryptophan 90 kapslí + Melatonin 100 tablet


AKCE: Výhodný balíček ZMA Max 100 kapslíL-Thryptophan & Valerian Root 90 kapslí a Melatonin 100 tablet za zvýhodněnou cenu. Cena kompletního balíčku je 698 Kč. Akce platí  do vyprodání zásob. 

Výhodný balíček přírdoní anabolické formule pro regeneraci a hluboký spánek.

ZMA Max 100 kapslí, doplněk stravy

Přírodní anabolická formule přímo a účinně podporuje regeneraci svalů po cvičení a podporuje hluboký a zdravý spánek. Zvyšuje tvorbu testosteronu a růstového faktoru IGF. ZMA obsahuje nejúčinnější kombinaci zinku a hořčíku, která je dostupná na dnešním trhu. Je to speciální směs, která je vědecky navržena. ZMA je navíc obohaceno o vitamin B6.

✅ zvyšuje tvorbu testosteronu a růstového faktoru IGF
✅ přírodní anabolická formule pro regeneraci svalů a hluboký spánek
✅ balení obsahuje 50-25 dávek

Jak tedy tento nejprodávanější produkt na podporu testosteronu funguje? Zinek je zde obsažen, protože podporuje proteinovou syntézu, kladně se projevuje v metabolismu cukrů, tuků a bílkovin a udržuje hladinu svalového růstu v těle. Hořčík je zde obsažen pro zvýšení podpory proteinové syntézy zinku, podporuje metabolismus a zlepšuje funkci imunitního systému. A nakonec je zde vitamín B6, který byl přidán pro lepší absorbci a využití zinku a hořčíku, aby Vaše tělo dostalo opravdu to nejlepší!

ZMA je jedním z nejpopulárnějších doplňků stravy kvůli své čistotě a efektivitě. Tato unikátní formula by měla být užita okolo 30-ti minut před spaním pro optimální výsledky na prázdný žaludek.

✅ Mono-L-methionin zinečnatý (chelát) podporuje syntézu bílkovin, činnost jater a ledvin a má vliv na nepravidelný metabolismus tuků. Napomáhá vylučování testosteronu a působí antioxidačně.
✅ Aspartát hořečnatý (chelát) podporuje aktivitu svalové hmoty a syntézu bílkovin. Posiluje obranyschopnost a účástní se procesu termoregulace. 
✅ Vitamín B6 podporuje metabolismus a obranyschopnost. Napomáhá koncentraci a má pozitivní vliv na svalové křeče.

Dávkování:  Užívejte před spaním a zapijte dostatečný množstvím vody.

Balení: 100 kapslí

Dávka: 
  • Muži 4 kapsle,
  • ženy 2 kapsle

Minimální trvanlivost: Viz obal


Melatonin 100 tablet, doplněk stravy

Melatonin je látka tělu vlastní (tzv. spánkový hormon), která se vyskytuje se u řady organismů včetně savců. Jeho hladiny jsou silně závislé na střídání světla a tmy. Hlavní místo jeho tvorby je u člověka v šišince, odkud je uvolňován do krevního oběhu. Melatonin je jedním z nejdůležitějších spánkových regulátorů. Schopnost jeho tvorby se ale s narůstajícím věkem postupně snižuje. To může být považováno za jeden z důvodů zvýšeného výskytu nespavosti ve vyšším věku a u osob se sníženou hladinou melatoninu v krvi.

✅ spánkový regulátor
✅ vyrovnává hladinu kortizolu
✅ reguluje cirkadiánní rytmus

Dávkování: Jednu tabletu před usnutím zapijte vodou. Melatonin účinkuje ve tmě, proto nenarušujte jeho účinky světlem. Zejména se vyhněte zdrojům tzv. modrého světla (mobily atd.).

Balení: 100 tablet

Dávka: 1 tableta

Počet dávek v balení: 100


L-Tryptophan & Valerian Root 90 kapslí, doplněk stravy

Komplexní produkt s obsahem L-tryptofanu, kozlíku lékařského a vitamínu B6. Tato kombinace souvisí s produkcí serotoninu a melatoninu, hormonů zodpovědných za pozitivní psychický stav a kvalitní spánek. Hluboký spánek je základ pro zdravé fungování těla - od imunitního systému, přes regeneraci až po obnovu energetických zásob. Spánek má vliv na psychiku, pamět i celkovou pohodu. Při spánku také dochází k největšímu uvolňování přirozeného růstového hormonu. Dále má tato kombinace vliv také na krevní tlak a normální činnost kardiovaskulárního systému.

✅ L-Tryptophan - Aminokyselina, která je důležitá pro mozkovou činnost a centrální nervovou sestavu. Zásobuje nervové buňky glukózou a dodává jim tedy palivo. Přes mozkovou bariéru vstupuje jako serotonin (tzv. hormon štěstí), což je neurotransmiter zodpovědný za nervové přenosy. Při nedostatku serotoninu je typická emoční podrážděnost, náladovost, nervozita a horší spánek.
✅ Kozlík lékařský - Bylina, která se používá staletí pro celkové zklidnění organismu a problémy spojené s nespavostí. Kozlík obsahuje tzv. GABA kyseliny, které působí na psychickou pohodu a ovlivňují schopnost usnout. Kozlík má schopnost zklidnit nervový systém při projevech podráždění a stresu.
 Vitamín B6 - Pro lepší absorbci a využití tryptofanu. B6 působí jako kofaktor při přeměně tryptofanu na serotonin, který je nezbytný pro biosyntézu melatoninu. B6 také prospívá centrální nervové sestavě a metabolismu. Má vliv na přeměnu jídla na energii a pomáhá při tvorbě neurotransmiterů (serotonin, dopamin)
✅ Kombinace látek v našem produktu pomáhá bezproblémovému usínání a zdravému spánku, dále také zmírnění stresu a zklidnění nervů a v neposlední řadě má další pozitivní efekty - pomáhá s normálním trávením, podporuje srdeční činnost a u žen může pomoci zmírnit projevy PMS.

Dávkování: Užívejte 2 kapsle denně ideálně před spaním.

Balení: 90 kapslí

Dávka: 2 kapsle

Počet dávek v balení: 45


Upozornění: Doplněk stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud se léčíte s hladinou krevního cukru, konzultujte užívání melatoninu se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu při teplotě 10-25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. 

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Nutriční hodnoty pro ZMA Max v 1 kapsli % RHP* ve 4 kapslích % RHP*
Magnesium Bisglycinát 93,75 mg 25% 375 mg 100%
Zinek Bisglycinát 10 mg 75% 30 mg 300%
Vitamin B6 2,5 mg 178,75% 10 mg 715%
*referenční hodnota příjmu
Nutriční hodnoty pro Melatonin v 1 tabletě %RHP*
Melatonin 2 mg *
*Referenční hodnota příjmu
*RHP není stanovena
Složení: Obsah ve 2 kapslích
L-Tryptofan 600 mg
Kozlík extrakt (0,8% Valeriana) 400 mg
Vitamin B6 (Pyridoxin HCl) 5 mg

Složení ZMA Max: Hydroxit hořečnatý (Aquamin Mg), Magnesium bisglycinát, Zinek bisglycinát, mikrostatická celuloza,vitamin B6 (Pyridoxine HCL), veganská kapsle (Hydroxypropylmethylceluloza)

*referenční hodnota příjmu

Složení Melatonin: Mikrokrystalická celulóza (plnidlo), melatonin, protispákající látka: stearan hořečnatý (rostlinného původu)

Složení L-Tryptofan​: L-Tryptofan, Kozlík extrakt (0,8% Valeriana), veganská kapsle HPMC, Pyridoxin Hydrochlorid

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz