Můj účet
Přihlášení
Menu

BCAA 1800 mg Mega Tablets - světově unikátní aminokyseliny

BCAA 1800 mg Mega Tablets - světově unikátní aminokyseliny

BCAA 1800 mg Mega Tablets jsou tabletované větvené aminokyseliny L-leucin, L-valin a L-isoleucin ve volné formě (free form) v té nejčistší podobě, jaká je na trhu dostupná! Každá tableta obsahuje 1800 mg BCAA, což je celosvětový unikát!

Navíc super bonus: nula cukrů a nula tuků! Této čistoty je dosaženo novou technologií výroby tablet s naprostou minimalizací obsahu pojivových látek, a to 1,5 % (jiní výrobci mají běžně 20 až 40 % nestravitelných pojiv). Parametry BCAA 1800 mg Mega Tablets vyhovují požadavkům i těch nejnáročnějších sportovců! Jedná se o nejčistší tabletový zdroj větvených aminokyselin BCAA pro maximální ochranu svalové hmoty před katabolismem a na zrychlení regenerace!


Věděli jste, že větvené aminokyseliny BCAA (L-leucin, L-valin a L-isoleucin) tvoří lidský sval ze 33 %? BCAA jsou nejen důležitým zdrojem energie pro svalovou práci, který chrání svalovou hmotu před katabolismem, ale současně jejich zvýšený přívod podstatně urychluje reparaci a regeneraci svalů po těžkém tréninku a tím umožňuje zrychlení nárůstu nové svalové hmoty! 

Vhodný poměr větvených aminokyselin je 2:1:1 

BCAA 1800 mg Mega Tablets obsahují dvakrát více leucinu (900 mg) než isoleucinu (450 mg) a valinu (450 mg). Leucin je považován za nejdůležitější z BCAA pro procesy probíhající ve svalech při tréninku a po něm. Je ovšem nutné přijímat všechny tři BCAA. Poměr 2:1:1 odpovídá fyziologické potřebě jednotlivých BCAA i jejich zastoupení ve svalové tkáni a tím se zajistí jejich nejvyšší efekt. Při vyšších dávkách leucinu nemusí dojít k jeho většímu využití, protože platí Rubnerův zákon limitní aminokyseliny (využití aminokyselin z přijatých bílkovinzávisí na obsahu nejméně zastoupené esenciální aminokyseliny) a Wolfův zákon o nadbytku esenciálních aminokyselin (příjem libovolné esenciální aminokyseliny ve velkém nadbytku narušuje metabolismus dalších aminokyselin a zesiluje projevy limitní aminokyseliny). Poměr 2:1:1 je tedy ten fyziologicky nejvhodnější.

Kdy užívat BCAA 1800 mg Mega Tablets? 
 
Pro všechny sportovce, kteří tvrdě trénují a usilují o maximální nárůst svalové hmoty či redukci tuku. Při intenzivním tréninku chrání BCAA svalovou hmotu před katabolismem a jejím "spálením" a po něm urychlují regeneraci a zrychlují nárůst nové svalové tkáně! Proto se BCAA užívají jak před tréninkem, tak během tréninku i po tréninku! 
 
Doporučené dávkování:
  • začátečníci a mírně pokročilí sportovci užívejte 2 tablety BCAA 1800 mg dvakrát denně mezi jídly
  • pokročilí sportovci nad 80 kg a kulturisté užívejte 4 tablety BCAA 1800 mg dvakrát denně mezi jídly
  • v tréninkové dny užívejte 2 - 4 tablety před tréninkem a po tréninku
  • balení 150 tablet efektivně ochrání Vaši svalovou hmotu a podpoří anabolické procesy ve svalech na dlouhých 38 dní!
    balení 300 tablet na 2 až 4 měsíce!

    Sleduj nás i na sociálních sítích: