Můj účet
Přihlášení
Menu

Grenade - jak vlastně funguje?

Dnešní trh nabízí nepřeberné množství spalovačů tuku, ale málokterý z nich však bude účinný jako Grenade Thermo Detonator. V čem je rozdíl? Mezi spalovači tuku začíná vznikat opravdu velký zmatek, protože převažující část produktů nemá vlastně co říci ke své podstatě. To však neplatí pro Grenade, jehož podstatou je jedinečná technologie, která přináší skutečný bestseller v této kategorii. 

Nejvyšší stupeň farmaceutické kvality

Grenade obsahuje pouze složky s nejvyšším farmaceutickým stupněm kvality. Vynikající kombinace složek, u kterých bylo vědecky prokázáno, že spalují tuk, zaručuje, že se k vám dostává ultimativní doplněk, který zvyšuje váhový úbytek, potlačuje chutě, zvyšuje hladinu energie a zlepšuje bystrost.

Maximální bio-dostupnost účinných látek

K nastartování metabolických procesů pro účinné spalování tuků, potřebujete ty nekvalitnější stimulátory, které musí být navíc zastoupeny v optimálních poměrech a formách. Nicméně GRENADE neobsahuje jenom „nějaký" mix jednoduchých extraktů a stimulátorů, jak je tomu u běžných spalovačů. Základ tvoří speciální, technologicky upravené formy jednotlivých stimulátorů, jejichž standardní účinek je prodloužen až o 30%!

To se projevuje ve dvou hlavních směrech:

  • Silný a dlouhodobý stimulační  účinek ( „celodenní" zrychlení metabolizmu )
  • ŽÁDNÁ nervozita, ŽÁDNÉ chutě, ŽÁDNÉ drastické omezování

JAK GRENADE FUNGUJE :

Grenade obsahuje pouze složky s nejvyšším farmaceutickým stupněm kvality. Vynikající kombinace složek, u kterých bylo vědecky prokázáno, že spalují tuk, zaručuje, že se k vám dostane ultimativní doplněk, který zvyšuje váhový úbytek, potlačuje chutě, zvyšuje hladinu energie a zlepšuje bystrost.

Garantovaná kvalita výroby

Při výrobě GRENADE se používá pouze technické zařízení a postupy, které získaly certifikát kvality ISO9001; certifikát cGMP a osvědčení MHRA (Medicines and Healthcare products Regulatory Agency). Věnujte prosím pozornost tomu, kolik nabízených produktů na současném trhu, Vám může tyto benefity nabídnout.

Pozitivní osobní zkušenost

Samozřejmě je nejdůležitější jako vždy osobní zkušenost. Právě tou nejpodstatnější vlastností GRENADE je, že skvěle funguje, což potvrzují pochvalná slova nekončící řady zkušených sportovců a zástupců z řad široké veřejnosti.

Sleduj nás i na sociálních sítích: