Můj účet
Přihlášení
Menu

Novinka z dílny Czech Virus. Proteinové tyčinky s oříšky.

Oříšková a arašídová másla ovládla svět. Každý "fitness lover" určitě doma jedno má, protože je to zdroj vitamínu E a nenasycených mastných kyselin bez cholesterolu. Nenasycené mastné kyseliny ovlivňují naši náladu, dodávají energii a regulují váhu. Ořechy jsou také zdrojem důležitých živin včetně bílkovin, vitamínů, minerálních látek, omega-3 a omega-6 esenciální mastné kyseliny a obsahují i vlákninu.

Kluci z Czech Virus to chtěli posunout ještě dál. Je pravda, že nosit v tašce půlkilové balení Coffeenely nebo jakéhokoliv oříškového másla je vcelku nepraktické a proto tu jsou zbrusu nové proteinové tyčinky, jejímž složení se těžko nějaká jiná tyčka vyrovná. Ona i chuť bude těžko hledat konkurenci. Spojení jejich skvělého oříškového másla, kvalitního syrovátkového proteinového koncentrátu a čekankové vlákniny, to už se člověku sbíhají sliny. Mňam.  Pojďme na to mrknout do detailu. 

 

KVALITNÍ ZDROJ BÍLKOVIN

Mohlo by se zdát, že při aktuálních trendech zdravé výživy bude každá proteinová tyčinka obsahovat pouze kvalitní zdroje bílkovin. Bohužel. Trh je zaplaven proteinovými tyčinkami se sojovou bílkovinou, ideálně ještě s přídavkem pšenice a kolagenu. My jsme zvolili čistý a přírodní syrovátkový protein jako jediný a hlavní zdroj bílkovin v našich proteinových tyčinkách.

ORIGINÁLNÍ ZDROJ VLÁKNINY

Čekanková vláknina má výborné vlastnosti a zároveň dobře chutná. Poskytuje také výborné nutriční hodnoty, vysoký obsah vlákniny a minimum sacharidů. 

VELKÉ MNOŽSTVÍ OŘECHŮ

Všechny tyčinky mají hned po rostlinné vláknině a syrovátkovém proteinu jako další složku ořechy! Tvoří tedy podstatnou část produktu. V Coffeenele jsou to lískové ořechy, v Coconele kokos a v Caramele arašídy (zde tedy ne přímo ořech, ale luštěnina). Ořechy nám v receptuře tvoří výbornou chuť a dobré výživové hodnoty.


RECENZE:

Jednu z delších recenzí proteinových tyčinek najdete TADY. Určitě stojí za povšimnutí, protože Svět fitness ji věnoval opravdu čas. Tady alespoň uryvek: "Produkty od Czech Virusu jsou prostě a jednoduše nekompromisní česká kvalita. Není se proto čemu divit, že i při výrobě proteinových tyčinek se drželi kvalitních surovin, aby získali tak dobré nutriční hodnoty, že je ocení naprosto každý fitnessák, bikina i hardcore bodybuilder."

@fiakaj Když jsem viděla tuhle novinku na Fitness007 hned jsem pro ní upalovala, protože mě tato proteinová tyčinka moc zaujala a hlavně musím prostě všechno otestovat. Od Czech Virusu jsem měla tyto ořechová másla, takže nové  proteinové tyčinky byla jasná volba. Jen jsem měla velké dilema, kterou zkusit dřív.Ale jelikož jsem velká milovnice kávy, padla volba na příchuť #coffeenela .. Moc se mi líbí složení tyčinek a hodnoty jsou taky super, na 45 g má 163 kcal - 12g B•4g S•7gT .. Chuťově je tyčinka fajnová, akorát slaďoučká, měkká, výrazně jsem cítila lískové oříšky a čokoládu, chuť kávy byla o něco slabší (ale u mě ta chuť musí být vždy hodně výrazná abych to cítila).. Mile mě překvapila a těším se na další dvě příchutě, které mám v šuplíčku, abych mohla porovnat, která je nej. Co vy, už jste tuto novinku měli a chutnala vám?

Veju.Star: Czech Virus a jejich tři slavná ořechová másla všichni moc dobře známe! A co tyhle tři nové proteinové tyčky, které jsou těmito dobrůtkami inspirovány?  Z másel jsem měla pouze Coffeenelu, kterou jsem si zamilovala hned na první otevření. Výrazná chuť lískových ořechů, bílé čokolády a ovoněná kávou No a přesně taková je i její tyčinková verze. K makrům není třeba nic dodávat (45g) 163kcal, 3S-7T-12B, velmi pěkné složení o sedmi položkách, kde základem je čekanková vláknina, což znamená mraky vlákniny a také kvalitní syrovátkový protein jako zdroj bílkovin, za to velký palec nahoru. Uznávám, že to není na pohled nejhezčí proteinová tyčinka pod sluncem, ale chutná skvěle a strukturou mi připomíná měkkoučký marcipán. Moc se těším na druhé dvě příchutě, možná pak objednám i ta másla, která jsem neměla.

Sleduj nás i na sociálních sítích: