Můj účet
Přihlášení
Menu

Rady, tipy, triky

 • Bílkoviny - Víte, kdy jaký protein vzít? 4.díl

  Víte, kdy jaký protein vzít?  Favority mezi zdroji bílkovin pro výrobu proteinových produktů, tedy mléčnou syrovátku, kasein apod., jsme si již představili v minulém díle a tak pokračujme dále. O kladech a záporech u jednotlivých surovin máme už jasnou představu. Teď už jen použít správný protein ve správný okamžik. Na řadu přichází tedy konkrétnější návod, jak proteiny nejvhodněji zařadit do denního režimu.

 • Triatlon - doporučení Petra Vabrouška

  Triatlon - doporučení Petra Vabrouška

  JAK NA STŘEDNÍ TRIATLON – tipy a rady Petra Vabrouška Petr Vabroušek, železný muž a člen NUTREND Teamu radí běžcům, jak si běžecký trénink obohatit o další aktivity. Doporučuje vyzkoušet triatlon. O krátkém triatlonu už byla řeč a dnes se Petr věnuje střednímu triatlonu. Přečtěte si cenné tipy od toho nepovolanějšího.

 • Proteiny - bez nich svaly neporostou

  Proteiny - bez nich svaly neporostou

  Třemi základními složkami potravy jsou bílkoviny, tuky a cukry. Jen jedna z nich je ale nenahraditelná – bílkoviny, odborně nazývané proteiny. Díky své chemické struktuře jsou právě proteiny základním stavebním prvkem všech živých organismů a musejí být dodávány potravou. Pro sportovce jsou obzvláště důležité, neboť zajišťují správnou funkci svalů.

 • SACHARIDY a jejich praktické využití

  SACHARIDY a jejich praktické využití

  Cukr, cukr, cukrrrrrr! Když padne toto slovo před nějaký dietkářem, protočí se mu panenky, jdou na něj mdloby a v obličeji je zelený, ale sacharidy jsou přece tak důležité a pro život nezbytné! Takže jak to vlastně je?  

Oblíbené články