Můj účet
Přihlášení
Menu

Blog

 • Bílkoviny - Víte, kdy jaký protein vzít? 4.díl

  Víte, kdy jaký protein vzít?  Favority mezi zdroji bílkovin pro výrobu proteinových produktů, tedy mléčnou syrovátku, kasein apod., jsme si již představili v minulém díle a tak pokračujme dále. O kladech a záporech u jednotlivých surovin máme už jasnou představu. Teď už jen použít správný protein ve správný okamžik. Na řadu přichází tedy konkrétnější návod, jak proteiny nejvhodněji zařadit do denního režimu.

 • ONE STOP - 12 suplementů v jednom balení

  ONE STOP - 12 suplementů v jednom balení

  Není určitě náhodou, že produkt určený pro intenzivní svalový růst -  One Stop , společnosti Reflex Nutrition je absolutní evropskou jedničkou ve své kategorii. Tvrzení, že One Stop seriózně nahrazuje 12 suplementů určených pro svalový růst určitě není přehnané, což uvidíte na dalších řádcích.

 • Triatlon - doporučení Petra Vabrouška

  Triatlon - doporučení Petra Vabrouška

  JAK NA STŘEDNÍ TRIATLON – tipy a rady Petra Vabrouška Petr Vabroušek, železný muž a člen NUTREND Teamu radí běžcům, jak si běžecký trénink obohatit o další aktivity. Doporučuje vyzkoušet triatlon. O krátkém triatlonu už byla řeč a dnes se Petr věnuje střednímu triatlonu. Přečtěte si cenné tipy od toho nepovolanějšího.

 • Proteiny - bez nich svaly neporostou

  Proteiny - bez nich svaly neporostou

  Třemi základními složkami potravy jsou bílkoviny, tuky a cukry. Jen jedna z nich je ale nenahraditelná – bílkoviny, odborně nazývané proteiny. Díky své chemické struktuře jsou právě proteiny základním stavebním prvkem všech živých organismů a musejí být dodávány potravou. Pro sportovce jsou obzvláště důležité, neboť zajišťují správnou funkci svalů.

 • Grenade - jak vlastně funguje?

  Grenade - jak vlastně funguje?

  Dnešní trh nabízí nepřeberné množství spalovačů tuku, málokterý z nich však bude účinný jako  Grenade Thermo Detonator . V čem je rozdíl? Mezi spalovači tuku začíná vznikat opravdu velký zmatek, protože převažující část produktů nemá vlastně co říci ke své podstatě. To však neplatí pro Grenade, jehož podstatou je jedinečná technologie, která přináší skutečný bestseller v této kategorii

Oblíbené články