Můj účet
Přihlášení
Menu

Blog

 • Zdravé perníčky z Proteinely
  Fitness recepty

  Zdravé perníčky z Proteinely

  Pokud rádi mlsáte a hledáte "zdravější" alternativu, zkuste fitness perníčky z Proteinely, obsahují velké množství bílkovin a zdravých tuků, díky oříškům a kokosovému oleji.

 • Lean Solution – Řešení pro boj s tukem

  Lean Solution – Řešení pro boj s tukem

  Jak docílit maximálního spalování tuku? Neexistuje zázračná formule, ale využitím základních principů lze dosáhnout skvělých výsledků. Jaké že to jsou? Promyšlený tréninkový plán a jeho důsledné dodržování. Adekvátně navržená výživová strategie a i zde preciznost v její aplikaci do vašeho každodenního života. Kvalitní doplněk výživy , který podpoří další spalování tuku nastartované tréninkem a výživou.

 • Chci nabrat svalovou hmotu - teorie výživy a přibírání váhy

  Chci nabrat svalovou hmotu - teorie výživy a přibírání váhy

  TŘI FAKTORY   Zvětšení masy svalů ovlivňují tři faktory. Prvním je stimulace svalových buněk k růstu a spuštění růstového procesu v těle tréninkem . Jakmile k tomu dojde,  zbývá dodat tělu dostatek kalorií pro regeneraci a energii k růstu,  a dostatek látek pro syntézu nových bílkovin.  Třetím faktorem je odpočinek , který umožní organizmu superkompenzovat na vyšší úroveň.

 • (R)evoluce oblíbeného pure cfm

  (R)evoluce oblíbeného pure cfm

  Pure cfm  je velmi oblíbený protein a jeho popularita stále stoupá. co nás tedy vedlo k jehou, vylepšovat? doba jde dopředu a my rozhodně nechceme usnout na vavřínech. „cfmko“ je  základní univerzální protein , který najde využití u nejširšího spektra našich zákazníků. 

Oblíbené články