Můj účet
Přihlášení
Menu

Proč je oblečení Nebbia tak populární? Nová letní mini kolekce ALOHA BABE.

Nebbia oblečení je jedna z nejoblíbenějších značek sportovního oblečení pro holky i kluky. Svojí popularitu si získlala díky promyšleným střihům a materiálům, které sednou každému. Nové barevné kolekce jsou to, co tě ve fitku vyzdvihne. 

Nová mini kolekce 2020 ALOHA BABE inspirována létem. I tato kolekce je vyrobená z inovativnívh materiálů z recyklováných plastů. Její prodej spoučítme už tento pátek Můžeš se těšit na nové leginy a sportovní podprsenku. 

Víte, že značka vznikla už v roce 1997? Od té doby ušla nemalý kus cesty a teď si u ní vybere každý sportovec i nesportovec ať už je to kulturista, závodnice v bikiny fitness, rekreační sportovci, co se rádi protáhnou v gymu, cyklisti, běžci i ti, co prostě rádi nosí stylové sportovní oblečení. Dokonce i pokud je vám blízká voda, plavání a opalování Nebbia vám nabídne krásné plavky. 

V roce 2019 přišla Nebbia s kolekcí, která je vyrobena z recyklovaných plastů. Snaží se tak poukázat na současnou situaci s velkým množství nerecyklovaných plastů na zemi a v moři. "Každý rok skončí 12 milionů tun plastů v našich oceánech a mořích. 

Z toho až 90% plastových úlomků padá na dno oceánu, ničí jejich ekosystém a ubližuje mořským živočichům." říká Nebbia. Začali spolupracovat se společností SEAQUAL, která spolupracuje s rybáři, nevládními organizacemi, místními komunitami a úřady na čištění našich oceánů od plastového odpadu. V současnosti čistí Středozemní moře a Atlantik v Evropě a začínají s pracemi iv Atlantiku v západní Africe a v jávský moři v Indonésii. Nebbia z osmi plastových flešek dokáže vyrobit jedny legíny, ale nebojte, rozhodně se nebudete cítit jako v plastu. 

Mohlo by vás zajímat:

 

Jak cvičit doma? 

Další videa s domácím cvičením zaměřeným na ruce, břicho a zadek jsme pro vás vybrali v předchozím článku. Inspirujete se?

Jak cvičit s odporovou gumou? Ukázková videa. Nejlepší expandér pro cvičení nohou?

Nejlepší cviky na zadek s odporovou gumou. V tomto článku najdete základní popis článků plus videa z našeho youtube.

Sleduj nás i na sociálních sítích: