Můj účet
Přihlášení
Menu

Ananasové řezy na plech

Zdravé Dezerty

Spojení ananasu, čokolády a smetanového krému je skvělou kombinací samo o sobě, no posuďte sami :) Příprava tohoto luxusního dezertu je jednoduchá a nejlépe chutná vychlazený.

Suroviny:
Suroviny na krém:
  • 300 ml mléka
  • 1 vanilkový pudink
  • 1 polotučný tvaroh
  • 1 smetana ke šlehání
  • ​Sladidlo dle chuti - použila jsem flavdrops a trochu medu​
Suroviny na ozdobu:
Postup:

Nejprve si nahrubo rozmixujeme ananasový kompot (nechala jsem menší kousky). Poté smícháme všechny suché ingredience a přidáme k nim olej, vejce a rozmixovaný ananasový kompot. Pořádně promícháme, vylijeme na plech vystlaný pečícím papírem a pečeme na 170 stupňů cca 25 minut. Poté necháme vychladnout. Na krém si připravíme hustší pudink z 300 ml mléka, pudinkového prášku a sladidla dle chuti. K vychladlému pudinku přidáme tvaroh. Vyšleháme si smetanu na šlehání a potom opatrně přidáme k pudinku s tvarohem. Krém navrstvíme na vychladlý korpus. Posypeme ořechy a pocákáme rozpušténou čokoládou s trochou mléka.

Mohlo by vás zajímat:

Proteinové domácí müsli tyčinky

Proteinové domácí müsli tyčinky s ovocem a ořechy, které můžete perfektně vyladit přesně podlé své chuti. Super zdravou proteinovou svačinku pouze za 240 kalorií máte hotovou za 20 minut.

Ovesno-dýňový chlebíček

Vyzkoušejte chutnou a zdravou alternativu běžného pečiva. Upečte si jednoduchý ovesno-dýňový chlebíček, který budete mít hotový během pár minut.

Sleduj nás i na sociálních sítích: