Můj účet
Přihlášení
Menu

Fitness dýňové lívanečky

Fitness recepty

Sezonní dýňové lívanečky navíc doplněné o dávku bílkovin jsou tím pravým jak se navnadit na podzimní atmosféru, uspokojit své chuťové pohárky a navíc zůstat fit.

Ingredience: 

Postup:

Nejprve si připravíme dýňové pyré. Dýni si očistíme a oloupeme. Dáme vařit s pořádnou dávkou mleté skořice, já jsem dala i 1 skořici v celku. Vaříme cca 20 minut do měkka. Poté scedíme, vodu si dáme bokem a necháme vychladnout. Dýni jsem rozmixovala v mixéru s cca 2 naběračkami vody z uvařené dýně.

Poté smícháme suché ingredience, přidáme pyré, vejce, olej a mléko a důkladně promícháme. Poté opékáme na pánvi, já jsem pánev postříkali trochou kokosového oleje ve spreji. Nakonec jsem lívance podávala s domácí meruňkovou marmeládou a ochuceným tvarohem.


NÁŠ TIP: Pokud nemáte zrovna domácí marmelády, vyzkoušejte džemy od HealthyCo. Neobsahují přidaný cukr, jsou připraveny ze 75g ovoce na 100g a jako zdravá náhrada za klasické džemy chutnají naprosto perfektně.


Mohlo by vás zajímat:

Linecký koláč se švetkami bez přidaného cukru. 

Upečte si super koláč se švestkami.

Zdravé nerovná se nekalorické. Nejčastější omyl při redukci váhy.

Mnoho lidí se domnívá, že zařazením zdravých potravin a pravidelnou stravou dosáhnou kýžených výsledků. Může být, ale tak snadné to není. Zdravé potraviny častokrát obsahují mnohem více kalorií, protože jsou i nutričně bohatší a obsahují i více prospěšných látek, než průmyslově zpracované potraviny.

Sleduj nás i na sociálních sítích:​