Můj účet
Přihlášení
Menu

Nepečené proteinové snickers košíčky. Pro milovníky arašídového másla.

Zdravé Dezerty

Jednoduchý nepečný recept pro milovníky čokolády a arašídového másla. Košíčky jsou během chvilky hotové. Skládá se jen z pár ingrediencí a nepotřebujete na ně nic speciálního. 

RECEPT:
 

POSTUP:
 

  1. Připravíme si silikonové formičky na muffiny, které si vyložíme buď pečícím papírem, nebo papírovými formickami na cupcakes.
  2. Na pánvi rozpustíme čokoládu (nebo ve vodní lázní) a nalijeme na dno formiček. Potom ji pomalým pootačením rozprostřeme na všechny strany po okrajích formiček a dáme do mrazáku na půl hodky.
  3. Mezitím připravíme náplň. V mističce si smícháme mandlovou a kokosovou mouku, protein a sirup. Musí vzniknout kompaktní hmota. 
  4. Tuto směs vmáčkneme pomocí lžičky na dno formiček, navrch dáme arašídové máslo a na závěr košíček polijeme opět rozpuštěnou čokoládou a rozprostřeme po celé ploše na vrchu.
  5. Dáme opět do mrazáku na půl hodky a pak můžeme podávat

Mohlo by Vás zajímat:


Recept: Nejlepší proteinový dort s čokoládou. Peč chytře a zdravě.

Pojďme si upéct dort zdravě a ze surovin, ze kterých si naše tělo veme spoustu živin. Protože zdravé neznamená nedobré. Na tomto dortu si určitě smlsnete

Porovnání bezkalorických omáček a sirupů. Zero sirup. Který je nejlepší do diety? 

Zero sirup, zero calories, zero topping. Každý z nás má v okolí někoho, kdo si v těchto pochoutkách libuje a možná jste to i vy sami. Provedli jsme pro Vás odbornou analýzu, dobře prostě je to obyčejná porovnávačka těchto sirupů, abyste si mohli ujasnit a vybrat si, který pro Vás bude ten pravý. Jdeme na to!

Sleduj nás i na sociálních sítích: