Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie

Poradna

 • Lean Solution – Řešení pro boj s tukem

  Lean Solution – Řešení pro boj s tukem

  Jak docílit maximálního spalování tuku? Neexistuje zázračná formule, ale využitím základních principů lze dosáhnout skvělých výsledků. Jaké že to jsou? Promyšlený tréninkový plán a jeho důsledné dodržování. Adekvátně navržená výživová strategie a i zde preciznost v její aplikaci do vašeho každodenního života. Kvalitní doplněk výživy , který podpoří další spalování tuku nastartované tréninkem a výživou.

  Kategorie: Fitness novinky

 • Aminokyseliny během zátěže? S Intra Amino od Prom-in ANO!

  Aminokyseliny během zátěže? S Intra Amino od Prom-in ANO!

  Novinka na trhu Athletic Intra Amino představuje ideální nápoj pro podporu vašeho výkonu. Spojení kvalitních BCAA, připravených fermentací přírodních zdrojů, elektrolytů, vitamínů a dvou dalších klíčových aminokyselin předurčuje tuto směs pro použití během výkonu u sportů, jako jsou např. crossfit, hokej, americký fotbal a mnoho dalších. Nápoj připravený z Intra Amino nejen, že podpoří váš výkon a osvěží příjemnou chutí, ale také oddálí únavu a zajistí optimální hydrataci.

  Kategorie: Fitness novinky

 • Nové proteinové tyčinky ESSENTIAL PURE BAR – Nové, větší a lepší

  Nové proteinové tyčinky ESSENTIAL PURE BAR – Nové, větší a lepší

  Díky pokroku ve sportovní výživě jsou nám k dispozici tyčinky, které již nelze označit pouze za cukrovinku obohacenou o protein. Tyčinky na bázi glukózového sirupu, fruktózy, palmového tuku a nekvalitních zdrojů bílkovin pomalu vyklízí pole. Je to především díky tomu, že zakazníci začali dávat přednost kvalitě a celkově se vzdělávají. Vracíme se na český trh s vylepšenou verzí naší Pure Bar , u které věříme, že obstojí v tvrdé konkurenci.

  Kategorie: Fitness novinky