Můj účet
Přihlášení
Menu

Blog

 • Aminokyseliny během zátěže? S Intra Amino od Prom-in ANO!

  Aminokyseliny během zátěže? S Intra Amino od Prom-in ANO!

  Novinka na trhu Athletic Intra Amino představuje ideální nápoj pro podporu vašeho výkonu. Spojení kvalitních BCAA, připravených fermentací přírodních zdrojů, elektrolytů, vitamínů a dvou dalších klíčových aminokyselin předurčuje tuto směs pro použití během výkonu u sportů, jako jsou např. crossfit, hokej, americký fotbal a mnoho dalších. Nápoj připravený z Intra Amino nejen, že podpoří váš výkon a osvěží příjemnou chutí, ale také oddálí únavu a zajistí optimální hydrataci.

 • Chci nabrat svalovou hmotu - teorie výživy a přibírání váhy

  Chci nabrat svalovou hmotu - teorie výživy a přibírání váhy

  TŘI FAKTORY   Zvětšení masy svalů ovlivňují tři faktory. Prvním je stimulace svalových buněk k růstu a spuštění růstového procesu v těle tréninkem . Jakmile k tomu dojde,  zbývá dodat tělu dostatek kalorií pro regeneraci a energii k růstu,  a dostatek látek pro syntézu nových bílkovin.  Třetím faktorem je odpočinek , který umožní organizmu superkompenzovat na vyšší úroveň.

 • (R)evoluce oblíbeného pure cfm

  (R)evoluce oblíbeného pure cfm

  Pure cfm  je velmi oblíbený protein a jeho popularita stále stoupá. co nás tedy vedlo k jehou, vylepšovat? doba jde dopředu a my rozhodně nechceme usnout na vavřínech. „cfmko“ je  základní univerzální protein , který najde využití u nejširšího spektra našich zákazníků. 

Oblíbené články