Můj účet
Přihlášení
Menu

TOP 5 SUPLEMENTŮ PRO RŮST SVALŮ | Jak pomáhají doplňky s nárůstem svalové hmoty?

Jak nabrat svalovou hmotu? V dnešní době je snad všem jasné, že nabrat svaly bez cvičení a kvalitní stravy je nereálné, ale pokud dbáte na základní pravidla: máte dostatečný přísun kvalitní stravy, pravidelně trénujete a dbáte na regeneraci a spánek, můžete zkusit podporu růstu svalů s účinnými doplňky stravy. Trenér Jirka Vacek pro vás připravil jednoduchý přehled těch nejlepších suplementů pro efektivní nárůst svalové hmoty.

Top suplementy podle Jirky Vacka, o kterých mluví ve videu:

➡️ Protein
 

SMARTFUEL 100 % whey protein 

Protein je přímo z čerstvého mléka od krav z kontrolovaných EU chovů, pasoucích se na pastvinách, výsledkem je nejvyšší kvalita bez zbytečných aditiv. Syrovátkový koncentrát je vhodný pro sportovce i k běžnému doplnění bílkovin. Podporuje regeneraci, udržení a budování svalové hmoty.


➡️ Creatine / Kreatin
 

Creatin Monohydrate

100% čistý kreatin monohydrát v nejvyšší možné kvalitě původem z Německa. Je testován na nečistoty a zakázané látky. Nejvyužívanější doplněk stravy, pro nabrání svalové hmoty.

Prom-in Creatine HCL 240 kapslí

Kreatin HCl představuje mimořádně vstřebatelnou formu kreatinu. Vhodné pro ty, kterým nedělá dobře klasický creatine. Má skvělou rozpustnost i biologickou dostupnut a je snadno absorbovaný organismem.


➡️ Beta Alanine
 

Beta Alanine

Beta-alanin je neesenciální aminokyselina, která zvyšuje produkci karnosinu a tím pomáhá předcházet únavě během intenzivního tréninku. Je ideální pro každého, kdo se věnuje sportu, který vyžaduje výbušnost, jako je sprint, tréninky vzpírání nebo boxování, ale i vytrvalostní cvičení.


➡️ L-Citrulin / Citrulin Malate
 

BiotechUSA L-Citrulin Malát

Podporuje zvýšení výkonnosti a urychlení regenerace po náročné fyzické zátěži. Podporuje zvýšení toku krve, čímž zajišťuje zvýšený transport aminokyselin do sportem zatížené svalové hmoty. Zároveň napomáhá produkci ATP.


➡️ ANABOLIZÉRY / PWO (PRE WORKOUTY)
 

 PWO Jirka Vacek 480 g

PWO není jen “nakopávač”. Jedná se o suplement, který kombinuje více suplementů dohromady: Pumpu, spalovač, adaptogen, energii a koncentraci.

CZECH VIRUS BEAST VIRUS

ALL-IN-ONE špičkový předtréninkový suplement, obsahuje 13 perfektně synergicky fungujících látek, které jsou obsaženy v nejčistší formě a v optimálních dávkách. Užijte si nejvíc energie, pumpy a koncentrace, co jste kdy při cvičením cítili. 

REDCON1 TOTAL WAR

Profesionální produkt určený pro maximalizaci výkonu, síly a silové vytrvalosti nejen bodybuilderů, ale všech sportovců, jejichž výkon má silově-vytrvalostní charakter, jako jsou hokejisté, zápasníci MMA apod. 

Prom-in Serious Pre

Našlapaný předtréninkový přípravek zaměřený na maximální trénink bez nadměrné stimulace, nekompromisní složení, účinné složky v opravdu účinném množství.

JYM PRE JYM PRE-WORKOUT 500 G

Obsahuje ingredience, které se navzájem doplňují, aby připravily tělo na intenzivní cvičení. Maximalizuje výkon pomocí složek, které podporují energii a soustředěnost. Jediný stimulant je kofein, který byl vybrán pro své výhody zvyšující výkon.


Určitě se podívejte i na předešlý díl tipů od Jirky Vacka:

Nastartování anabolismu? Recovery by Jirka Vacek

Recovery obsahuje funkční látky k nastartování anabolických procesů a podporu regenerace těla.

Jak rostou svaly? Co pomáhá na rychlejší růst svalové hmoty?

Pokud budete dbát na všechny aspekty růstu svalů, pravděpodobně zaznamenáte největší progres během prvního roku. Jak na to? 

Co mám jíst po tréninku? A co je anabolické okno?

Jídlo po cvičení je mnohem důležitější, než jídlo před cvičením. Proč tomu tak je, co je anabolivké okno a jak ho maximálně využít se dozvíte v tomto článku.   

Sleduj nás i na sociálních sítích: