Můj účet
Přihlášení
Menu

TOP 5 SUPLEMENTŮ PRO RŮST SVALŮ | Jak pomáhají doplňky s nárůstem svalové hmoty?

Jak nabrat svalovou hmotu? V dnešní době je snad všem jasné, že nabrat svaly bez cvičení a kvalitní stravy je nereálné, ale pokud dbáte na základní pravidla: máte dostatečný přísun kvalitní stravy, pravidelně trénujete a dbáte na regeneraci a spánek, můžete zkusit podporu růstu svalů s účinnými doplňky stravy. Trenér Jirka Vacek pro vás připravil jednoduchý přehled těch nejlepších suplementů pro efektivní nárůst svalové hmoty.

Top suplementy podle Jirky Vacka, o kterých mluví ve videu:

➡️ Protein
 

SMARTFUEL 100 % whey protein 

Protein je přímo z čerstvého mléka od krav z kontrolovaných EU chovů, pasoucích se na pastvinách, výsledkem je nejvyšší kvalita bez zbytečných aditiv. Syrovátkový koncentrát je vhodný pro sportovce i k běžnému doplnění bílkovin. Podporuje regeneraci, udržení a budování svalové hmoty.


➡️ Creatine / Kreatin
 

Czech Virus Supreme Creatine Creapure 500 g

100% čistý kreatin monohydrát v nejvyšší možné kvalitě původem z Německa. Je testován na nečistoty a zakázané látky. Nejvyužívanější doplněk stravy, pro nabrání svalové hmoty.

Prom-in Creatine HCL 240 kapslí

Kreatin HCl představuje mimořádně vstřebatelnou formu kreatinu. Vhodné pro ty, kterým nedělá dobře klasický creatine. Má skvělou rozpustnost i biologickou dostupnut a je snadno absorbovaný organismem.


➡️ Beta Alanine
 

MyoTec Beta Alanine 300 g

Beta-alanin je neesenciální aminokyselina, která zvyšuje produkci karnosinu a tím pomáhá předcházet únavě během intenzivního tréninku. Je ideální pro každého, kdo se věnuje sportu, který vyžaduje výbušnost, jako je sprint, tréninky vzpírání nebo boxování, ale i vytrvalostní cvičení.


➡️ L-Citrulin / Citrulin Malate
 

BiotechUSA L-Citrulin Malát

Podporuje zvýšení výkonnosti a urychlení regenerace po náročné fyzické zátěži. Podporuje zvýšení toku krve, čímž zajišťuje zvýšený transport aminokyselin do sportem zatížené svalové hmoty. Zároveň napomáhá produkci ATP.


➡️ ANABOLIZÉRY / PWO (PRE WORKOUTY)
 

CZECH VIRUS BEAST VIRUS

ALL-IN-ONE špičkový předtréninkový suplement, obsahuje 13 perfektně synergicky fungujících látek, které jsou obsaženy v nejčistší formě a v optimálních dávkách. Užijte si nejvíc energie, pumpy a koncentrace, co jste kdy při cvičením cítili. 

REDCON1 TOTAL WAR

Profesionální produkt určený pro maximalizaci výkonu, síly a silové vytrvalosti nejen bodybuilderů, ale všech sportovců, jejichž výkon má silově-vytrvalostní charakter, jako jsou hokejisté, zápasníci MMA apod. 

Prom-in Serious Pre

Našlapaný předtréninkový přípravek zaměřený na maximální trénink bez nadměrné stimulace, nekompromisní složení, účinné složky v opravdu účinném množství.

JYM PRE JYM PRE-WORKOUT 500 G

Obsahuje ingredience, které se navzájem doplňují, aby připravily tělo na intenzivní cvičení. Maximalizuje výkon pomocí složek, které podporují energii a soustředěnost. Jediný stimulant je kofein, který byl vybrán pro své výhody zvyšující výkon.


Určitě se podívejte i na předešlý díl tipů od Jirky Vacka:

TOP 5 SUPLEMENTŮ | Nejlepší doplňky stravy pro sportovce i nesportovce. Jaká suplementace má cenu?

Trenér Jirka Vacek vám ukáže nejlepší fitness doplňky stravy pro sportovce, ale i nesportující část populace. Jedná se o deficitní vitamíny a minerály, které v našem těle chybí. Jak se projevuje jejich nedostatek?

Mohlo by vás také zajímat:

Anabolizéry: Top 10 nakopávačů! Jak vybrat správnou předtréninkovku?

Kvalitní Pre-Workout není pouhý "nakopávač", ale směs více surovin, která se má postarat o pro maximální podporu výkonu a soustředěnest při tréninku.

Kreatin dávkování - jak kreatin užívat, kolik a kdy?

Kreatin je svalový energizér, který přímo zvyšuje výkon svalů. Látka, která podporuje růst čiré svalové hmoty a nepřímo snižuje hladinu podkožního tuku. Ale víte jak ho užívat, kolik a kdy?   

Sleduj nás i na sociálních sítích:​