Můj účet
Přihlášení
Menu

TOP 5 zdravých snídaní

Na našem blogu najdete nespočet receptů, kterými se můžete inspirovat. My jsme pro Vás tentokrát vybrali TOP 5 receptů na zdravé snídaně. Samozřejmostí je rychlá příprava, kvalitní ingredience a vysoký obsah bílkovin. Neváhejte a vyzkoušejte!

V tomto článku se můžete těšit na následující recepty:

  • Nadýchaná proteinová kaše
  • Proteinový banánový dortík
  • Proteinový dezert do skleničky
  • Toast nasladko
  • Proteinový oreo mugcake

Pokud Vám došla inspirace na zdravé a výživné snídaně, pak jste tu správně! Všechny recepty, které v tomto článku najdete, jsou velmi jednoduché na přípravu. Díky vysokému obsahu bílkovin Vás skvěle zasytí na celé dopoledne. Mnozí z nás často tápou, co zvolit k snídani a většinou to pak dopadá tak, že do hodiny po snídani máme opět hlad. Důvodem je zpravidla absence bílkovin a vyšší obsah jednoduchých sacharidů. Věříme, že naše recepty potěší Vaše chuťové buňky.

⏩️ NADÝCHANÁ PROTEINOVÁ KAŠE

Nestíháte si ráno před školou nebo prací připravit výživnou snídani? Vyzkoušejte náš recept na proteinovou kaši! Příprava zabere pár minut, ale přesto je kašička nadýchaná, krémová i lahodně sladká a navíc vyniká vysokým obsahem bílkovin. Díky tomu zahřeje, zasytí a dodá energii na celé dopoledne. 

Ingredience: