Můj účet
Přihlášení
Menu

Blog

 • SACHARIDY a jejich praktické využití

  SACHARIDY a jejich praktické využití

  Cukr, cukr, cukrrrrrr! Když padne toto slovo před nějaký dietkářem, protočí se mu panenky, jdou na něj mdloby a v obličeji je zelený, ale sacharidy jsou přece tak důležité a pro život nezbytné! Takže jak to vlastně je?  

 • SYNEFRINE NENÍ EFEDRIN, ale funguje!!

  SYNEFRINE NENÍ EFEDRIN, ale funguje!!

  Všichni ti, kdo se alespoň maličko orientují na poli doplňkové a sportovní výživy, jistě stále pamatují na boom, který byl kolem výrobků na hubnutí, obsahujících efedrin. Ale ve druhé polovině roku 1997 došlo k výrazné změně přístupu ministerstva zdravotnictví k výrobkům, obsahujícím efedrin a jejich volný prodej byl definitivně v ČR zakázán. Začaly se objevovat různé další látky, jimž se připisoval stejný efekt jako efedrinu, ale ti, kdož vyzkoušeli obojí, vědí své. Až teprve nedávno se objevila nová látka, která je schopna vytvořit v organismu velmi podobný efekt, jako efedrin, ovšem bez jeho negativního působení. Tato látka se jmenuje SYNEFRIN.

 • Under Armour Velikostní tabulka - muži

  Under Armour Velikostní tabulka - muži

  Nakupování oblečení na online e-shopech není ničím vyjímečným. Nakupuje tak každý. Žádné lítání v obchodních centrech, spousta ušetřeného času a doručení až domů, jen občas váháme nad velikostí. S tím vám ale rádi poradíme. 

Oblíbené články