Můj účet
Přihlášení
Menu

Chceš se stát součástí týmu Fitness007?

Hledáme spolehlivého, komunikativního, usměvavého a zodpovědného týmového hráče se zájmem o sport, doplňky stravy a zdravou výživu na naší kamennou prodejnu Újezd, Praha 5. Odborné znalosti nepožadujeme, jsou samozřejmě výhodou.

Náplní práce je především péče o zákazníky, přímý prodej zboží a výdej objednávek. Prodejna je zároveň výdejním místem našeho e-shopu. K pracovním povinnostem patří také úklid prodejny, rovnání a doplňování zboží. Práce v pokladním systému. 

Nabízíme práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu. Platové ohodnocení je závislé na prodejích, část výplaty tvoří procenta z prodeje, pohybuje se okolo 25 čistého. Dále nabízíme možnost využití Multisport karty, kterou zaměstnancům hradíme a slevy na veškeré zboží.

Pracovní doba je 40 hodin týdně a každý měsíc se rozepisují směny. Prodejna je otevřená pondělí-pátek 8:30- 18:30 (ráno se obvykle uklízí, takže se všichni scházejí na prodejně v 8:00) a 1x za 14 dní je pracovní sobota 10:00 -14:00 hod. 

V případě Vašeho zájmu nám prosím pošlete životopis s krátkým průvodním dopisem na info@fitness007.cz. Vybrané uchazeče pozveme na vstupní pohovor.

Možnost nástupu je ihned.

Sleduj nás i na sociálních sítích.

Dotaz na prodavače

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Dotaz

Recenze: *