Můj účet
Přihlášení
Menu

Týdenní tréninkový plán na 4 dny. Výzva: Zůstaň v pohybu. Začni cvičit doma.

Začni cvičit doma. Máme pro tebe 4 tréninky v délce 20 - 30minut, kdy si dáte pořádně do těla. Je to kombinace kardia a silového posilování s vlastní váhou. Celý únor navíc běží výzva o super ceny, více informací se dozvíš ZDE.  

1. FULL BODY KARDIO TRÉNINK - 20 MINUT

Týden zahájíme posilováním celého těla a pěkně v tempu. Toto je spojení klasických silových cviků pro zpěvnění těla a tím, že jsou s krátkými pauzami zvýšíme i tepovku. Můžete jet pouze s vlastní váhou nebo použít odporové gumy či činky. 

2. BŘICHO + STŘED TĚLA S ANIČKOU FALTOVOU - 20 MINUT

Pevný střed těla je základem ke správnému vykonávání většiny cviků. Pokud budete mít silné vnitřní břišní svaly zbavíte se i bolesti zad a to nejen při posilování břišních svalů. 

3. YOGA SCULTP S KRISTÝNKOU PAULUS - 25 MINUT

Yoga sculpt kombinuje jógové pozice s lehkými činkami a kardiem. Při tréninku zapojuje všechny svalové skupiny jako pozice bojovník, bohyně či židle. V dynamickém pohybu zesiluje. Tento trénink zaměřený na problémové partie jako je zadek a břicho a věřím, že si ho plně užijete. 

4. NOHY + ZADEK -  20 MINUT

Poslední trénink týdne jsou nohy a zadek. Ty potřebují na regeneraci nejvíce času a tak si pořádně dáme do těla. Můžete cvičit s vlastní váhou nebo přidat booty band / odporovou gumu.

Co touto výzvou získáš?

Pevně věříme, že odměna pro vás bude už jen to, že se můžete s námi hýbat a že díky sociálním sítí můžete k pohybu motivovat ostatní. Budeme rádi, když své příspěvky a stories budete označovat #zustanvpohybu a náš profil @fitness007cz. My vytvoříme highlights (zvyrazněné stories) kam budeme sdílet vaše stories, tipy a další příspěvky spojené s tímto projektem. 

Zase to bude nespravedlivé, jako každá výzva, protože vyhrát by si většinou zasloužil každý, ale vylosujeme tři nejaktivnější z vás, které odměníme super cenami. Pro ty ostatní vymyslíme alespoň nějakou cenu útěchy. 

1. místo – budget na náš eshop v hodnotě 3000 Kč. Neomezený balíček Yoga Scultp v hodnotě 990 Kč, E-book od Aničky Faltové Sladké recepty
2. místo - budget na náš eshop v hodnotě 2000 Kč. Neomezený balíček Yoga Scultp v hodnotě 990 Kč, E-book od Aničky Faltové Sladké recepty
3. místo - budget na náš eshop v hodnotě 1000 Kč. Měsíční členství Paulus Yoga, E-book od Aničky Faltové Sladké recepty

Více info:

Sleduj nás i na sociálních sítích. 

Dotaz na prodavače

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Dotaz

Recenze: *