Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie

HMB je silný, přírodní a bezpečný stimulant!

Kategorie: Fitness a suplementy

HMB je silný, přírodní a bezpečný stimulant!

Pojďme se podívat na jeden z nejsilnějších a zároveň bezpečných přírodních stimulantů, které se užívají zejména pro nárůst svalové hmoty. Tato přírodní látka je známa pod označením HMB. Za touto jednoduchou zkratkou se skrývá o trochu těžší název „beta hydroxybeta methylbutyrát“.

HMB má svou úlohu při syntéze bílkovin a je v malém množství vytvářena ve svalové buňce jako produkt látkové přeměny jedné z nejdůležitějších aminokyselin L-leucin. Abychom svému tělu při získávání HMB pomohli, je třeba užívat značné množství aminokyseliny L-leucinu (získáme však jen cca 5% HMB) pro výrobu této látky, nebo ještě lépe dodat v požadovaném množství přímo HMB.

V běžné stravě se HMB nachází v rybím mase nebo v grapefruitu, ale toto množství je téměř zanedbatelné a pro aktivního sportovce velmi nedostačující. Z těchto důvodů volíme HMB suplementy. NUTREND HMB 4500 hraje důležitou roli v doplňcích určených právě pro fitness.

Sportovci vyhledávají HMB z těchto důvodů

  • aby zabránili odbourávání svalové hmoty
  • pro podporu nárůstu svalové hmoty
  • k přispění rychlejší regenerace
  • pro zvýšení obranyschopnosti organismu při zátěži
  • pro pozitivní regulaci hladiny cholesterolu
  • pro zvýšení absolutní svalové síly
  • pro podporu úbytku tuku


HMB  je určen pro všechny, kteří si chtějí i přes snížený kalorický příjem udržet svalovou hmotu, bez ohledu zda je začátečník či profesionální sportovec. U začínajících sportovců navíc chrání svaly před negativními katabolickými účinky kortizolu, který se vytváří více, jelikož tělo zatím není připraveno na zvýšenou zátěž.


Dávkování:

Jedna tableta obsahuje 500mg HMB Ca (Beta-hydroxy beta-metylbutyrát vápenatý), doporučená dávka je 1500mg (3 tablety), ale většina studií o HMB zjistila, že 3000mg HMB přináší maximální výsledky, které se však se zvyšující dávkou již dále nezlepšují.


Doplněk je vhodné užívat v pravidelných cyklech, přibližně jeden měsíc, po kterém následuje stejně dlouhá přestávka. Jelikož HMB má poměrně nízkou životnost, je vhodné dávku rozdělit na 3 až 4 menší dávky denně. HMB je doporučeno užívat i ve dnech bez tréninku. Při užívání HMB nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky. Pro svou bezpečnost a skvělé výsledky si HMB rozhodně zaslouží Vaší pozornost.

 

A teď trochu matematiky! Z řady vědeckých studií a testů vyšla rovnice, která říká, že při užívání 3g HMB po dobu tří týdnů intenzivního cvičení došlo až k 3x větším přírůstkům svalové hmoty a 2x většímu nárůstu svalové síly oproti tréninkům bez HMB.


Jak to vše vylepšit?

Přes všechny skvělé výsledky lze účinky HMB MAXX 1500 vylepšit. Ve spojení se zátěžovým tréninkem a současného podávání kreatinu (Creatine Monohydrate 100 %) se efektivita zvýší a dochází k budování kvalitní svalové hmoty. Poté se k dávce HMB přidává kreatin cca 30-60 min. před tréninkem. K HMB MAXX 1500  je vhodné doplňovat syrovátku a arginin (ARGININ), aby se vlivem zvýšení proudění krve dostala látka HMB do svalů.Dotaz na prodavače

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Dotaz

Recenze: *